Прикмети на заміжжя

Зустріти судженого, створити з ним сім’ю і жити з коханою довго і щасливо мріє кожна дівчина. Коли доля не поспішає зробити такий подарунок, а молодість йде, треба звернути увагу на прикмети, щоб вийти заміж.

Народні повір’я рекомендують безліч способів притягнути любов.Більшість з них пов’язано з весіллями подруг. На таких урочистостях енергії любові в надлишку, і можна спробувати залучити її до себе.

Прикмети на швидке заміжжя

Стати подружкою нареченої

Народні повір’я радять незаміжнім дівчатам стати подружкою нареченої на весіллі. Це гарантує зустріч із звуженим протягом року. Якщо місце подружки зайнято, можна потерти туфлю нареченої. Така дія обіцяє швидку появу шанувальника, який в майбутньому стане претендувати на роль чоловіка.

Зловити букет

Крім цього, варто спробувати отримати букет нареченої або шпильку з її сукні. Вважається, що це гарантія власного заміжжя в найближчому майбутньому. Аналогічним ефектом володіє пролите одним з гостей і намочившее плаття шампанське.

Погана прикмета – вийти заміж раніше старшої сестри. Вона обіцяє їй самотність. Тому предки не давали дозвіл на шлюб молодшої дочки, поки не зіграє весілля старша.

Попросити наречену підшити поділ

Тим, хто бажає швидше вийти заміж, радять просити наречену підшити поділ її сукні. Якщо при цьому забрати з собою голку, якою здійснювалося дану дію, то варто сподіватися, що найближчим часом весільний наряд одягне сама швачка.

Танець з нареченим

Добрим знаком є танець з нареченим, якщо запрошення виходить з його боку. Піднімаючи келихи з шампанським за щастя молодих, потрібно цокнутися з неодруженим чоловіком і після цього відразу випити шипуче вино.

Прикмети перед заміжжям

Про швидке заміжжя свідчить крик дятла. Про цю подію говорять витівки домовика. Якщо він починає виживати з дому молоду дівчину, влаштовуючи їй дрібні капості, значить, незабаром відбудеться прихід сватів.

Про щасливу подію говорять наступні ознаки:

  1. Знайдений на вулиці букет квітів.
  2. Пара голубів, свившая гніздо під дахом вашого будинку.
  3. Порізаний на Новий рік палець.
  4. Випадають без видимої причини волосся.
  5. Довга нитка, відрізана для шиття.
  6. Знайдене кільце або сережка.
  7. Настійні поради оточуючих про зміну зачіски.

Наблизити зустріч з коханим допоможуть великодні прикмети на заміжжя. Щоб зустріти судженого, необхідно в чистий четвер дістати новий рушник і витерти ним особа. Потім загорнути в нього паска і фарбоване яйце. Згорток взяти з собою на пасхальне богослужіння і віддати його нужденним.

В прикмети на Благовіщення заміжжя не рекомендують самотнім дівчатам розчісувати волосся і плести коси. В цей день не радять вдягати новий одяг і займатися домашніми справами.

Для того щоб привернути любов, потрібно повісити в своїй кімнаті зображення червоних півоній або пари лебедів. Однак найголовніше – вірити в те, що в світі існує людина, що є вашою другою половинкою і зустріч з ним обов’язково відбудеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code