Прикмети перед Новим роком

Для того, щоб наступний рік був щасливим, прибутковим і вдалим, важливо не тільки правильно його зустріти, але і провести певні заходи до його настання. Прикмети, пов’язані з підготовкою до святкування, не залежать від того, який саме рік настає за Китайським календарем. Важливий сам ритуал, що повторюється кожну зиму напередодні свята.

Прикмети під Новий рік

Застілля

Щоб в майбутньому році будинок був повною чашею, потрібно не тільки багато накрити новорічний стіл, але і щедро проводити рік, що минає. Для цього за кілька днів до настання ночі з заповітним боєм курантів стіл накривають як можна багатше і різноманітніше. Бажано, щоб на ньому були присутні не тільки магазинні страви, але і приготовані власноруч ласощі: пироги, млинці, запіканки, другі страви. На передноворічні застілля запрошують родичів і друзів, кумів і колег по роботі. Вважається, що такі проводи старого року принесуть господарям будинку в наступаючому році багатство і достаток, а також гарантують підтримку з боку близьких людей і товаришів по службі.

Чистота

Тут розуміється як чистота в будинку, так і в душі. Ваша совість повинна бути абсолютно чиста – якщо образили когось, попросіть вибачення; якщо хтось вас образив – вибачте. Перестирайте всі фіранки, протріть пил в тих місцях, куди рука давно не добиралася, викиньте з шаф і з антресолей все непотрібне. Не шкодуйте розлучитися з мотлохом, якими не користуєтеся вже давно – замість усього, що було винесене на звалище або віддано в хороші руки, наступаючий рік поверне вам речі, які вам дійсно необхідні. Однак, народні прикмети на Новий рік свідчать, що безпосередньо 31 грудня займатися наведенням порядку не варто – не можна нічого викидати з будинку.

Гроші

Існують також прикмети на Новий рік, щоб гроші водилися. Головна пов’язана з тим, що до бою курантів необхідно розплатитися з усіма боргами. Бажано зробити все ще вранці святкового дня.

Ялинка

Вважається, що це дерево відганяє від оселі злі чари і приносить у нього удачу. Тому, незважаючи на нові віяння моди, від прикраси будинку зеленою красунею відмовлятися не варто. Її не замінить ніякий синтетичний вінок на дверях чи Санта Клаус, підвішений за вікном. Тільки традиційна ялинка, багато і щедро, від душі, прикрашена, захистить у новому році вас і ваше житло. Наряджати її потрібно за кілька днів до 31 грудня, а прибирати пізніше – через три тижні.

Які прикмети на Новий рік варто дотримуватися

  1. Кольори вбрання на свято визначає те тварина, рік якого настає. Але одне залишається незмінним – речі повинні бути новими, купленими спеціально до свята. Тоді в обновках в майбутньому у вас не буде нестачі.
  2. Не потрібно відзначати свято на самоті. Краще всього, якщо за столом вся родина, всі родичі, яких вдасться зібрати разом. Чим більше компанія, тим міцніші стосунки з ріднею будуть в наступному році.
  3. Застілля має бути багатим, гучним і веселим. Це приверне удачу у ваш будинок.
  4. Сон, який присниться в ніч на 1 січня, вважається віщим. Запам’ятає його – якісь деталі або фрагменти сну можуть наштовхнути вас на правильний шлях у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code