Прикмети про дітей

Всі прикмети, що стосуються дітей, можна розділити на дві великі групи: перша відноситься до періоду планування вагітності і виношування малюка, друга – до часу після його народження.

Стать дитини за прикметами

 1. Якщо майбутня матуся змарніла особою, то чекає дівчинку, якщо покращала хлопчика.
 2. Животик «гострий», значно видатний вперед, але практично не що вгадується ззаду – буде хлопчик. Якщо ж живіт круглий, як би оперізувальний вагітну і примітний навіть ззаду («розпливлася» вся талія) – буде дівчинка.
 3. Якщо жінку в перші місяці вагітності, особливо ще до перших ознак вагітності, потягнуло на гостре й солоне – вона стане мамою хлопчика, на солодке і жирне – дівчинки.
 4. Ближче до пологів стало тягнути на м’ясо? Це до хлопчика. Крім того, звірячий апетит також відвідує мам майбутніх спадкоємців чоловічої статі.
 5. Токсикоз з’явилася чи не раніше, ніж ви дізналися про майбутньої вагітності? Маленька принцеса. Якщо ж нудота вперше прийшла не раніше 8-10 тижні вагітності, то це точно до принца.

Прикмети визначення статі дитини «працюють» і на етапі планування. Так, якщо ви хочете завагітніти дівчинкою, то варто спати на правому боці головою на південь. Якщо хлопчиком – то навпаки.

Народні прикмети про дітей після народження малюка

 1. Якщо малюка, якого тільки що привезли з пологового будинку, покласти на шубу з натурального хутра, його життя буде безбідного.
 2. У воді, в якій скупали малюка, не можна прати речі і мити руки.
 3. Нікому не рекомендується показувати немовляти до того моменту, поки йому не виповнилося 40 днів – цей період вважається найбільш небезпечним з точки зору пристріту і псування. Причому, наврочити дитину можуть навіть ненавмисно – зустрічаються люди з важким поглядом, яким достатньо позаздрити вашому щастю, щоб дитина практично відразу відчув себе недобре.
 4. До хрестин не варто показувати крихту чужим людям.
 5. Якщо малюк багато вередує після прогулянки, помийте його проточною водою і витріть личко своїм подолом.
 6. П’яти дитини цілувати не можна – інакше він пізно заговорить.
 7. Не варто називати дитину ім’ям найближчого родича – вважається, що так до нього перейде частина чужої карми.
 8. Ставити дитину ніжками на стіл не потрібно – інакше він навчиться ходити не раніше року.
 9. Щоб дитина добре ріс, не переступайте через нього, коли він повзає по підлозі. А щоб він ріс здоровим – не дозволяйте нікому доїдати за ним його першу їжу.
 10. Стригти дитину до року не можна – можна йому розум «підрізати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code