Прикмети про дятла

Дятел – санітар лісу і постачальник житла для його мешканців. Кожен сезон він видовбує нове дупло для виведення потомства, а старе дістається білків або іншим птахам.

Народні прикмети про дятлів говорять про те, що ці пернаті є вісниками як радісних, так і сумних подій.

Сни, в яких фігурує лісовий лікар, так само неоднозначні. Дятел символізує наполегливість і працьовитість. Однак ці загалом позитивні якості іноді переростають в настирливість і одержимість роботою.

Прикмети – дятел стукає

Почути дятла можна в лісі. Він не вміє ходити по землі, зате чудово відчуває себе на деревах. Прикмети про зустрічі з дятлом в його природному середовищі існування завжди сприятливі. Остерігатися варто, коли лісовий житель прилітає до житла людини.

Крик дятла віщує швидке весілля тому, хто його почує. Холостим варто готуватися до власної одруження або заміжжя, людям сімейним слід очікувати запрошення на одруження друзів або родичів. Важко хворій людині стукіт дятла обіцяє швидке одужання, але тільки в тому випадку, якщо він буде почутий в лісі або парку.

Поява дятла у будинку може свідчити про такі неприємності:

  1. Прикмета «побачити дятла» обіцяє фінансові труднощі. Однак цього варто побоюватися тільки при зустрічі з пернатим в населеному пункті.
  2. Дятел, стукаючий у дах будинку, пророкує лихо.
  3. Якщо він довбає стіну сараю або іншої господарської споруди – значить, там завелися миші.
  4. Стук птиці в стіну житла віщує швидкий переїзд або смерть одного з домочадців.
  5. Дятел, уподобав дерев’яну огорожу, попереджає про прийдешнє нашестя гусениць і інших шкідників плодових дерев.
  6. Якщо дятел стукає в вікно, прикмета рекомендує побоюватися недоброзичливців і пліткарів.

Дятли рідко покидають звичні місця, а якщо це трапляється, ніколи не повертаються назад. Якщо в саду постійно чути стукіт цієї пташки, варто звернути увагу на здоров’я дерев. Можливо, вони зазнали нападу шкідників.

До чого сниться дятел?

Побачити дятла в сні – гарний знак. Пернатий доктор, кружляє над головою, обіцяє хороші новини, пов’язані з роботою. Якщо птах визирає із дупла, слід очікувати прохання про допомогу від друзів або родичів.

Дятел, той, хто стукає по дереву у пошуках їжі, віщує грошову винагороду, славу і визнання таланту. Сон, у якому птах швидко переміщається по стовбурі і гілках дерева, обіцяє звістки про успіхи дитини.

Чути стукіт дятла, але не бачити його самого – значить наяву зіткнутися з вирішуваними проблемами. Бачити уві сні його дупло – страждати від самотності і нерозуміння близьких людей. Тримати дятла в руках – самостійно досягти поставлених цілей та знайти впевненість у собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code