Прикмети про гроші і гаманець

Купити, подарувати, втратити, куди подіти старий – про все це розкажуть прикмети про гаманець.

Прикмети про гроші і гаманець

Кожному буде приємно, якщо в його гаманці завжди будуть водитися купюри чималого гідності. Невідомо, чи можна на це розраховувати, сподіваючись тільки на прикмети. Але якщо їх не дотримуватися, гаманець може без видимих причин почати порожніти – це давно помічений факт.

  1. Отже, щоб у вас в гаманці водилися гроші, ніколи не залишайте його порожнім. Хай в ньому завжди буде мінімум пару монеток і одна купюра.
  2. Купуйте шкіряний гаманець – шкіра, дерево і хутро вважаються предметами, що привертають багатство.
  3. Про новий гаманець прикмети свідчать, що його ціна має значення – чим дорожче і якісніше, тим більше шансів, що в ньому заведуться купюри гідного номіналу.
  4. Червоний колір – колір життєвої енергії і багатства. Про червоний гаманець прикмети говорять, що будиночок для готівки, виконаний в такому кольорі, точно не буде пустувати.
  5. В гаманці не місце порваною, потертим, брудним і засмальцьованим грошиками. Намагайтеся позбутися від них як можна швидше.
  6. Важлива прикмета, щоб водилися гроші в гаманці – купюри потрібно зберігати в повному порядку. Під низ пачки кладуться великі, далі за зростанням номіналу, причому всі розгорнуті однією і тією ж стороною, і щоб цифри також дивилися в одну сторону.
  7. Не кидайте гаманець де попало. Не кладіть його на обідній стіл. Найкраще місце – за закритими дверцятами шафи. Тоді і гроші будуть водиться.
  8. Не відкривайте гаманець зайвий раз у людних місцях. І взагалі, намагайтеся нікому не демонструвати його вміст.

Інші корисні прикмети про гаманець

Якщо порвався?

Порвався гаманець – прикмета змін в матеріальному благополуччі. Доля попереджає, що вас чекають непрості часи. Щоб пом’якшити прийдешній удар, терміново заведіть новий гаманець. Старий можна викинути (але краще – спалити або закопати подалі), якщо в ньому ніколи не водилося великих купюр.

Гаманець як талісман

Якщо ж він справно зберігав гроші великого номіналу, то про такий старий гаманець прикмети говорять, що з нього вийде чудовий талісман. Для цього необхідно виконати простий ритуал: у старий гаманець покладіть купюру невеликого номіналу, приберіть його в шафу або інше затишне місце. Через місяць, на зростаючому місяці, дістаньте і поміняйте купюру на трохи більшу. І так продовжуйте робити цілий рік. Можна почати з великих купюр або згодом змінювати дрібні купюри на досить великі, головне – рухатися від більшого до меншого в номіналі.

Як дарувати?

Що стосується прикмети подарувати гаманець, то неодмінно вкладете в нього паперову гроші або монетку – тоді обдаровуваний ніколи не буде мати потребу в грошах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code