Прикмети про кактус в будинку і на роботі

Сама колюча декоративна рослина здобула погану славу: і сили воно забирає у свого власника, і всякі біди до нього притягує. Так чи можна тримати вдома кактуси, або подібне сусідство піде людині лише на шкоду?

Кактус на роботі і в сім’ї – енергетична «губка»

У тих місцях, де тропічні прибульці не є екзотикою, старі настійно радили заводити кактус для дівчини – прикмети в цьому випадку пророкують труднощі з заміжжям. А якщо навпаки: шанувальник з’явився, але ясності у стосунках немає? Необхідно видалити з житлового приміщення всіх зелених «їжачків», тільки після цього відкриються якісь особисті перспективи.

Але так чи винна в цьому рослина? Потрібно, можна викидати кактуси, якщо не ладиться з кар’єрою, фінансами і сімейним життям? Швидше, в такій ситуації треба «попрацювати» над власними почуттями та думками. Всі сукуленти виступають в ролі накопичувачів: вологи, енергетики, негативних і позитивних емоцій. Грубо кажучи, кактус, який стоїть у приміщенні – той «посудину», який ми самі наповнюємо день за днем. А потім відбувається зворотний процес, і все зібране «по краплині» вихлюпується на людину.

Це навіть непогано в трудовому колективі: висмоктуючи надлишки енергії з найбільш діяльних співробітників, кактус може «заряджати» інших. Вдома він здатний поглинати хвилі агресії, покращуючи загальний сімейний мікроклімат. Щоб не постраждати від зворотного викиду, достатньо раз на рік міняти рослині грунт, періодично провітрювати його, виставляти на сонечко. І намагатися випромінювати побільше позитиву.

Якщо вкололася кактусом – що це значить?

Захочете комусь подарувати кактус – прикмета радить гарненько подумати. Сьогодні люди чули про негативний вплив сукулентів, але вважають за краще звинувачувати в цьому саме дарувальників. Якщо у людини, уколовшегося про зелений презент, як засмутиться особисте життя чи постраждає здоров’я, з величезною ймовірністю вас оголосять «таємним недоброзичливцем».

Причини повір’я

Загинув

Якщо кактус згнив – прикмета не обіцяє нової біди. Просто в якийсь момент він не зумів «переварити» ті емоції, які йому давали господарі. Це свого роду «дзвіночок», що повідомляє про тяжкій атмосфері, в якій дуже багато образ, підозр, ревнощів.

Взагалі дуже важливо звернути увагу на те, як саме кактус гине: прикмета каже, що поступове «всихання» відбувається там, де не вистачає сильних емоцій (в тому числі – любовної пристрасті).

Зацвів

Зацвів кактус – прикмета радить підготуватися до змін. Якими вони будуть? Тут «версії» різняться: іноді в такій поведінці сукулент бачать повідомлення про швидке поповнення в сімействі, в інших випадках – цвітіння пов’язують з можливим розлученням або зміною роботи.

Скинув голочки

Якщо кактус скидає голки – він захищає господаря від магічного впливу. Ці шипи слід зібрати та закопати за порогом будинку, вістрями назовні. Вийде потужний, «довгограючий» оберіг від псування і всякого іншого шкідливого впливу ззовні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code