Прикмети про каву – сучасне прочитання

В Європі (тим більше – в Україні) традиція «ранкової кави» з’явилася порівняно недавно. Спочатку екзотична новинка була доступна лише людям високого соціального положення, з’являючись у будинках простіше тільки по особливих випадках. Тому прикмета «розлити каву на стіл» обіцяла гарантовані неприємності через подібне марнотратство хвалити нікого не збиралися. Зрозуміло, що розлити каву на підлогу було нітрохи не краще…

Як реагувати на «кавові втрати»?

Розсипання і розливання цінних продуктів завжди вважалося негативним знаком, за яким слідували різноманітні біди.

Чомусь впала банку з кавою чутка пов’язувала зі швидким руйнуванням любовних стосунків у парі.

Цікаво, що прикмета «просипати каву з цукром» виявлялася більш щадною, вона не обіцяла обов’язкового розриву або зрад. Мабуть, причина в тому, що такий напівфабрикат знаходився вже в чашці винуватця події, тому інші члени родини від «катастрофи» не страждали.

А як ставитися до падіння гуртки з вже готовим напоєм, під час якого продукт розливається, а посуд розбивається? З одного боку – попереду чекають сльози і проблеми, але все повинно закінчитися щасливим фіналом. Якщо ж при варінні на плиту з джезви втік кави – прикмета радить перед виходом з будинку тепліше одягтися і захопити парасольку, імовірна зміна погоди.

Кава і щасливі прикмети

Прокинулися від аромату

Рідкісний продукт занадто довго був дефіцитом, на який прості люди дивилися з надією. Можливість побалувати себе з ранку «кухликом кофею» недвозначно натякала, що добробут людини йде в гору. Так і виникла прикмета, яка свідчила: якщо ваше пробудження супроводжує аромат кави – день буде щасливим, всі справи закінчаться успіхом.

Про бульбашки і муху

Бульбашки на поверхні напою говорять про раптовому поповнення бюджету. Особливо приємно, якщо вони підпливають» до ваших губ при спробі сьорбнути з чашки – це означає, що фінансовий сюрприз станеться в найближчому часі. Інша позитивна прикмета – муха в каву. Здавалося б, що в цьому хорошого? Але народна чутка наполягає: в найближчому майбутньому слід чекати будь-якого речового зиск, подарунка.

Оптимальний варіант – «приводнення» мухи в склянку прямо на ваших очах. Якщо в цей час ви роздумуєте над якимось новим проектом, можете не сумніватися – фортуна обіцяє свою підтримку! Правда, є одна умова: щоб прикмета спрацювала на повну силу, комаха слід дістати, а напій все-таки випити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code