Прикмети про кажанів

Кажани найчастіше асоціюються у людей з силами зла. У деяких країнах Європи з їх появою в оселі пов’язують майбутні хвороби, фінансові втрати, пожежі і катастрофи в особистому житті.

Китайці, навпаки, вважають, що летюча миша в будинку – ознака багатства і удачі.

У Росії з них робили талісмани, готували ліки від гарячки, використовували в магічних обрядах для зняття порчі. По поведінці летючих мишей визначали погоду на найближчі дні.

Летюча миша залетіла в будинок – прикмета

Згідно слов’янським прикметами, кажан, залетевшая в квартиру, передвіщає хворобу або смерть близького родича. Якщо звір тричі облітає будинок, в нього скоро буде покійник. Уникнути нещастя можна з допомогою освячення житла.

Забобони приписують кажанам здатність контактувати зі світом мертвих і приносити погані новини. Їх вважають супутниками відьом і вампірів. Проте знищувати цих тварин не рекомендується. Така дія значно скоротить життя вбивці і подвоїть прийдешні неприємності.

Летюча миша на балконі з’являється напередодні значущих змін у житті. Незаміжнім дівчатам це обіцяє зустріч з коханим. Сімейним дамам візит тваринного віщує можливий відхід чоловіка до суперниці.

Народні забобони про кажанів

У багатьох країнах кажани вважаються символом багатства і процвітання. Їх візит в будинок розцінюється як милість вищих сил. Хворому зустріч з цим тваринам обіцяє одужання, а одиноким людям поява чоловіка. Для залучення в будинок удачі радять прикрасити його зображенням або статуеткою летючої миші.

Згідно слов’янським повір’ям, зустрічі з цими тваринами не несуть нічого хорошого. Так, наприклад:

  1. Прикмета побачити кажана напередодні весілля – до нещасливому шлюбу.
  2. Напад тварини обіцяє людині хвороби і нещастя.
  3. Мертва кажан біля порога – ознака наведення псування.
  4. Принести в будинок пораненого звіра – до хвороб і фінансових втрат.
  5. Якщо кажан вчепилася у волосся – значить, хтось бажає вам смерті.
  6. Побачити низько летить тварина – до пліток.

Прикмета кажан у вікні говорить про погіршення погоди. Можливі рясні опади та посилення вітру. Про сонячному дні свідчить поява в небі крилатих звірів рано ввечері.

Варто зауважити, що не всі прикмети про кажанів мають негативний відтінок. Добрим знаком вважається зустріч з парою тварин, зайнятих шлюбними іграми. Вона віщує появу палкого шанувальника. Радісних новин варто чекати після зустрічі з дитинчам летючої миші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code