Прикмети про кошенят

Кішок наші предки не без підстав вважали містичними істотами, загадковими. Ці тварини відрізняються даром передбачення і незалежністю. Якщо муркіт сам вибирає господаря, то робить це, керуючись абсолютно незрозумілими причинами, тому існує прикмета:

Прийшло в будинок кошеня — приніс в нього достаток і щастя. Можна проганяти гостя, відмовляти йому в ласці, так і фортуну можна образити!

Підібрати кошеня з вулиці — вдала прикмета

Рідкісна порода, незвичайний екстер’єр — все це вторинне! Найважливіше особлива енергетика та вміння знаходити ключик до серця господаря, якими славиться будь кіт. З усіх тварин тільки він один здатний «насильно ощасливити». Зверніть увагу на особливу котячу нав’язливість, проти якої неможливо встояти — не захочеш, так погладиш. На цей рахунок є особливі прикмети:

Кошенята відчувають, коли людина напружена, роздратована, хвора, і намагаються зняти негатив шляхом тактильного контакту і особливих вібрацій, які виникають під час муркотіння.

Послання долі

Підібраний кошеня на прикметі — посланець долі. Такий дар посилають ангели-хранителі, коли чоловік гостро потребує розради і підтримки. Ніколи куплений у заводчика породистий тваринка не буде таким вдячним і відданим. Загалом, прибився малюк — дайте йому містечко в серці і в квартирі. Прийде час — відплатить сторицею. Старі люди кажуть, що в першу чергу правило поширюється на сім’ї, які мріють про дітей.

Є «залізна» прикмета:взяти бездомне кошеня з вулиці — до швидкої вагітності.

Сусідське кошеня

Як бути, якщо чужий кошеня додому прийшов від сусідів? Не треба лякати малюка. Шлях прогуляється по кімнатах, обстежує приміщення. Адже щось його зацікавило, привернуло? Постежите за гостем, зверніть увагу, де він веде себе спокійно і розслаблено, а де — насторожений і напружений. Ймовірно, в будинку є скупчення негативної енергії, від якої слід почистити приміщення як можна швидше. А котика через якийсь час потрібно повернути господарям.

Вагітна кішка

Категорично не можна гнати від своєї двері вагітну кішку! Їй слід надати хоча б тимчасовий притулок, нагодувати і заспокоїти. Народження кошенят на вашій території — прикмета вдала, вона каже, що цього будинку ніщо не загрожує. Бажано залишити собі хоча б одного малюка з посліду (на щастя), а для решти з часом знайти добрі руки — цей вчинок обов’язково зарахується.

Підкинули кошеня — який колір у вашого щастя?

Триколірні

Всі кішки здатні чинити на людину позитивний вплив, та все-таки інколи воно істотно відрізняється своїм «вектором». Як не дивно, залежить це від масті звіра. Підкинули трикольорового кошеня — прикмета до великої удачі, яка стосується всіх сфер відразу. Його новим люблячим господарям забезпечена повна підтримка долі, можна очікувати матеріальної стабільності, кар’єрного зростання та успіхів у особистих справах.

Антрацитові і чорні

Антрацитовую шубку мають найкращі захисники. Не треба боятися малюків цієї «траурної» масті! Згідно приймете, чорний кошеня — живий оберіг від будь-якого чаклунства, він відмінно вичистить будинок від негативної енергії, вбереже членів своєї сім’ї від псування і іншої магічного впливу. А якщо у малюка лапки біленькі — чекайте «в доважок» якийсь приємний грошовий бонус.

Руді

Рудих кошенят прикмети не випадково називають «золотими», вони стають для своїх господарів фінансовими талісманами. По мірі дорослішання рижика, матеріальна стабільність в будинку буде збільшуватися. До того ж такий вихованець відмінно відчуває психологічні проблеми людини, допомагає зняти прояви депресії, підняти самооцінку. Рудий кошеня в будинку — ідеальний партнер для чоловіка, народженого під знаком Вогню.

Білі

Знайти білого кошеняти — велика удача, якщо людина страждає важким хронічним захворюванням. Такі хвостаті друзі — універсальні лікарі, вони лікують одночасно і душевні рани, і тілесні хвороби.

  1. Якщо у малюка пухнаста шубка — він допоможе при безсонні,
  2. а короткошерстий — вирішить проблеми з судинами, тиском і серцем.

Сірі і блакитні

Прийшов в будинок сіре кошеня? Познайомте його зі своєю дитиною! Мугикаючи блакитний, димчастою і сірої масті — кращі компаньйони для дітей, що мають проблеми з моторикою, гіперактивністю або навчання.

Але навіть не це головне! Підібрати кошеня, знайденого на вулиці, значить — врятувати хоча б одну невинну душу. А за доброту і милосердя Вищі Сили обов’язково вам заплатять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code