Прикмети про ліжко

Всі прикмети про ліжко можна розділити на кілька груп: тварини в ліжку, подружнє ліжко, місце розташування ліжка і події, з нею пов’язані (пролити що-небудь, впасти з ліжка уві сні – прикмети дуже різноманітні). Давайте розглянемо основні в кожній групі.

Кішка та ліжко

Коти – мабуть, єдині домашні улюбленці, яким дозволяють абсолютно все. В тому числі і спасти в хазяйської ліжка. А якщо не дозволяють – кіт може і напаскудити. Прямо в цю саму ліжко.

  1. Паскудить кішка на ліжко – прикмета зміни місця проживання. Це в тому випадку, якщо ви живете з вухатим одним в мирі та любові. А якщо ви кішку образили – то так проявляється витончена котяча помста. Якщо кіт паскудить на ліжко, прикмета також обіцяє несподіване грошове поповнення.
  2. Кішка спить на ліжку – ознака довголіття і гарного самопочуття господаря. Адже вважається, що коти відмінно лікують, особливо головний біль, а також своїм енергетичним полем ніби витісняють всі хвороби господаря. А ще, якщо кіт спить на ліжку, значить, ви поставили її в правильному місці, а в самій кімнаті панує правильна, доброзичлива аура – інакше вусатий-смугастий туди ні ногою.
  3. Окотилася кішка на ліжку – прикмета її до вас цілковитої довіри. Якщо на цьому ж ліжку спить жінка чи дівчина, то така подія віщує їй безпроблемну вагітність і пологи у термін у майбутньому. Існує також повір’я, що скільки кошенят принесла окотившаяся кішка, стільки буде і дітей у господині ліжка.

Інші прикмети про ліжка

Де ліжко стоїть, хто на ній спить і яка вона – все це помічалося і запам’ятовувалося в народі і передавалося новим поколінням.

  1. Прикмета про дзеркало навпроти ліжка обіцяє хвороби. Воно здатне витягати з сплячої людини духовні сили і здоров’я, так що в спальні такого предмету взагалі не місце.
  2. Про нову ліжко прикмети говорять тільки те, що саме така меблі потрібні молодятам. Їм категорично не радиться спати на чужій або старої ліжка, щоб не принести в свою сімейне життя розлад і сварки.
  3. Павук в ліжку – прикмета добра, якщо його забарвлення світла, і погана, якщо це чорне або темно-коричневе комаха.
  4. Якщо це подружнє ліжко, прикмети кажуть – не пускайте сидіти на ній сторонніх. Інакше сім’ю чекає зрада, сварки, розбіжності.
  5. Прикмети впасти з ліжка обіцяють, що ви незабаром розбагатієте.

Після розлучення – міняти чи ні?

А чи потрібно міняти ліжко після розлучення? Тут все залежить від вашого настрою. Якщо розлучення не став трагедією всього життя, а подружнє ліжко викликає тільки хороші асоціації та спогади, то можете сміливо її залишити. Якщо ж вам хочеться позбутися від усього, що нагадує про чоловіка, то з ліжком варто попрощатися в першу чергу, замінивши її на нову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code