Прикмети про лоб

Високий або низький, чистий або у веснянках, відкритий чи прихований під чубчиком… Все це про лоб. Про нього в народі складено чимало прикмет, причому, багато стосуються різних подій, пов’язаних з цією частиною голови. Отже, які прикмети про лоб побутують в народі?

До чого свербить лоб

Людина морщить лоб, коли напружено про щось думає. Ця частина голови починає неприємно нити від спроби вирішити важливу задачу. Можливо, з цим пов’язана прикмета про те, що лоб свербить до серйозних проблем, над вирішенням яких доведеться поламати голову.

Отже, лоб свербить – прикмета свідчить, що вам доведеться над чим серйозно задуматися. Якщо свербіж виник ближче до центру, то головоломку підкинуть на роботі. Якщо зліва, то завдання буде стосуватися справ сердечних, якщо праворуч – побутових питань.

Прищ на лобі – прикмета для дівчини

Дивно, чому саме дівчата найбільше цікавляться тим, до чого на лобі схопився прищик. Адже саме молодих людей найчастіше осягає така неприємність. І в ній хочеться відшукати якусь позитивну сторону.

Прищ на лобі зліва – прикмета бурхливих переживань, які можуть виникнути через відносини з другою половинкою. Взагалі, прищ на лобі обіцяє сильне емоційне потрясіння. Але виключно позитивне. Тобто, це буде або бурхлива радість, або дуже сильний, але приємний подив.

Якщо з’явився прищик на лобі праворуч, то вас чекає несподівана звістка на роботі – про підвищення, збільшення зарплати, вигідною або довгоочікуваної відрядженні.

Багато дрібний прищів, які розкидані по всій поверхні лобової частини голови, говорять про швидке фінансовому вступі, невеликому, але розтягнутому в часі.

Горить лоб: прикмета

Відчуття жару, яке відчувається в районі лоба, можна витлумачити згідно з народними прикметами. Але тільки в тому випадку, якщо це відчуття не викликано об’єктивними причинами типу високої температури. Лоб прохолодний, але по відчуттях весь горить? Це говорить про те, що вас чекають дрібні побутові проблеми, які, хоча з часом і вирішаться, встигнуть порядком зіпсувати вам кров.

Ще одне тлумачення – вас хтось обговорює за спиною. Це тлумачення перегукується з прикметою про те, чому горять вуха або щоки людини. В цілому, особа відповідає за сприйняття чужих думок і емоцій. Тому будь-які неприємні відчуття в цій області говорять про пересудах і плітках.

Вдаритися лобом або стукнутися лобами – ознака чого?

У народі побутує думка, що випадковий удар, що припав на голову, це добре. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо наслідки не були важкими – рана, забій, струс мозку або інша серйозна травма вже не має відношення до прикмет. Але в побуті найчастіше трапляється стукнутися головами з іншою людиною, зачепити чолом шафа або полиці, вдаритися об одвірок. І це можна тлумачити як добрий знак – після такого удару в голові прояснюється, з неї йдуть погані думки. Через деякий час проходить з біль, а з нею зникає накопичена негативна енергетика.

Якщо ж вам довелося стукнутися з кимось лобами, то це говорить про те, що ви занадто багато судачите про інших людей. Варто притримати язик, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code