Прикмети про п’яту

Варто встати з ліжка не з тієї ноги, і вдалому дня можна сказати «прощай». У це свято вірили наші предки, які дуже уважно спостерігали за всім, що пов’язано з ногами, ступнями, п’ятами – ці частини тіла викликали особливий інтерес і породили безліч прикмет.

Дуже різноманітні прикмети про п’яти – вони розкажуть, до чого готуватися, чого остерігатися і чого можна буде порадіти найближчим часом.

До чого сверблять п’яти на ногах: прикмети

Якщо свербіж виникає в правій п’яті, то позитивний прогноз – можна чекати виграшу, вдалого вирішення справи. Є й інші тлумачення.

  • Свербить права п’ятка – прикмета у дівчини обіцяє танці і веселощі до упаду.

Танцювати ви будете з людиною, яка вам небайдужий або, як мінімум, цікавий. А значить, вас чекає приємне проведення часу. З іншого боку, свербіж у цьому місці тіла також може бути викликане швидкою зміною погоди. Так, якщо влітку свербить п’ятка на правій нозі, прикмета обіцяє тривалу посуху і підвищення температури. Якщо дане явище спостерігається навесні, то можна очікувати швидкого сходження снігу.

  • Свербить ліва п’ятка – прикмета у дівчини (і не тільки) обіцяє порожню біганину, марні клопоти, результат справи не на вашу користь.

Варто приготуватися до неприємного сюрпризу або цілком закономірного події, яка зовсім не принесе вам радості. Втім, свербіння в лівій п’ятці також може передрікати переміну погоди. Свербить ліва п’ятка – прикмета обіцяє сильне похолодання взимку або настання тривалого дощового періоду влітку.

До чого горять п’яти: прикмета

П’ята може не просто свербіти, я буквально горіти вогнем – сильний суд, печіння, почервоніння можуть бути викликані грибкових захворювання або алергічною реакцією. Якщо обидва варіанти виключені, справа за прикметами.

Горить ліва п’ятка – прикмета до неприємностей. Як і все, що пов’язано з лівою половиною тіла, ліва п’ятка виступає індикатором можливих проблем і труднощів, будь-які події з нею не обіцяють нічого хорошого.

Горить права п’ятка – прикмета більш позитивна. Все чекає приємна подорож, яке викличе лише позитивні емоції.

Інші прикмети

  1. Вдаритися п’ятою – до конфлікту, сварки, непримиренним розбіжностей. Вдарився будинку – сварка чекає з домашніми, на роботі з колегами.
  2. Прикмета п’ятак під п’яту обіцяє удачу. Так, студенти вірять, що щасливий п’ятак врятує їх від провалу на іспиті.
  3. Болить п’ята – це не прикмета. Це симптом якогось захворювання або наслідок удару. Іноді біль з’являється не відразу, а через деякий час після того, як ви невдало наступили на ногу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code