Прикмети про перли

Можна уявити собі, які були захват і захоплення першого людини, знайшов у раковині молюска блискучий камінь. З тих пір пройшло не одне тисячоліття, сьогодні і видобуток, і штучне вирощування перлів поставлені на потік. Але почуття, які викликають у людней перлини, не змінилися – ними захоплюються, їх цінують дорожче золота, а ще приписують їм містичні, цілющі властивості. З ними пов’язані й прикмети про перли.

Як вважають індійські мудреці, у кожній перлині зливається воєдино сила трьох стихій – Води, Повітря і Землі. Тому цей камінь наділений небувалою енергією, якої він готовий поділитися зі своїм господарем.

Прикмети, пов’язані з перлами

  1. Болить серце – повісьте на груди кольє з перлин, і біль вщухне.
  2. Жінка знайшла раковину з перлиною – скоро вона стане мамою красивої дочки.
  3. Якщо вагітній жінці подарувати прикраси з перлами, то вона народить у строк прекрасного здорового малюка.
  4. Перли в склянці з будь-яким напоєм допоможе уникнути отруєння – у таку прикмету вірили вельможі при дворах європейських монархів, де отрута був одним з найпопулярніших способів усунення суперника.
  5. Талісман або оберіг для дому, для виготовлення якого використовувався перли, принесе господарям багатство і щастя.
  6. Якщо перламутрові камінчики носила незаміжня дівчина, то вони допомагали їй зберегти чистоту помислів і непорочність.
  7. Для захисту від пристріту потрібно носити будь-які прикраси з перлиною, а на ліжечко дитини повісити ланцюжок з кулоном, інкрустованим цим каменем.

Чому дарувати перли – прикмета нещастя?

У народі вважається, що перлина – камінь, позбавляє ілюзій і примарних надій. Це в ряді випадків добре, але не завжди. Приміром, підносити в якості подарунка перли на весілля прикмети не рекомендують – це позбавить молодих радості і зруйнує їх плани на майбутнє.

Взагалі, дарувати перли не варто. Це пов’язано з тим, що камінь цей, на відміну від природних самоцвітів, недовговічний – рідкісні перлини не втрачають своїх властивостей протягом кількох століть. Зазвичай ці камінчики втрачають свою красу і міцність набагато швидше, що пов’язано з особливостями їх хімічної будови. Вже через 50 років будуть помітні сліди старіння перлин. Втрачаючи свою красу, старіючий камінь забирає життєві сили у господаря. Ось чому користуватися кольє і іншими прикрасами з ними стоїть не більше декількох десятків років.

Інші негативні прикмети про перли

  1. Побачити перли у сні – до марних клопотів, розчарувань, невдач. Якщо уві сні вам дарують перлини або ви їх знаходите, наяву вас чекають сльози, і чим більше перлів було уві сні, тим більше сліз ви проллєте в реальному житті. Якщо ж у сні ви надаєте комусь перли, то вас будуть підозрювати в лицемірстві, зраду.
  2. Якщо людина, який носить перли, слабкий характером, то камінь придушить його волю ще сильніше.

Тільки для людей, народжених під знаком Риб, перлини приносять виключно щось хороше – на них негативні прикмети про цей мінерал не поширюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code