Прикмети про шарфи і шапки

Речі, які ми носимо рік за роком, починають набувати власну енергетику, яка впливає на здоров’я, світовідчуття і долю господаря. Всі прикмети про шарф або шапку — саме з цієї області.

Головний убір зазвичай відповідає за «розумну» бік буття, а різноманітні кашне і шарфики — за «сердечну».

Але навіть з цього правила є винятки.

Чому не можна класти шапку на стіл — і інші прикмети

Втратити

Народна прикмета шапку оголошує як би продовженням людського організму. Нам, жителям XXI століття, це здається легким перебором, але згадайте: якихось двісті років тому з’явитися «простоволосым» на людях було абсолютно неможливо! Це стосувалося й жінок, і чоловіків. На чужу непокриту голову предки дивилися з явним несхваленням, извиняя подібна поведінка тільки у виняткових випадках.

Ймовірно, тому стали говорити: втратити шапку — прикмета до легкого божевілля, викликаного сильними почуттями. Такий казус пророкує швидку яскраву закоханість — до повного самозабуття!

Знайти

Загалом, позбулися головного убору — готуйтеся незабаром і саму голову втратити. Але це не так страшно, набагато гірше підібрати чиюсь шапку, шапку, бере. Такий «подарунок долі» ні в якому разі не можна використовувати за призначенням. Обов’язково або мігрень трапиться, або чужі думки в голову стануть лізти. А якщо жінка чоловічу шапку знайшла і приміряла — прикмета пророкує швидке розчарування в коханій людині. І «вінок безшлюбності» в перспективі!

Кидати, переступати та інше

Візьме за століття накопичилося величезна кількість.

  1. Кидати головою убір на підлогу — комусь «в ніжки кланятися».
  2. Переступати через нього — долю свою «заступати».
  3. Постійно десь забувати — до зв’язків випадковим, безглуздим.
  4. Не до вподоби Вищим Силам виявиться і шапка на столі — прикмета каже, що при такій поведінці в родині ніколи не буде гармонії та миру.

Народна прикмета — шарф, який «зв’язує» серця

Дарувати

Головний убір вважається досить інтимній частиною гардеробу, тому підносити його можна лише найріднішим людям. Зате дарувати шарф — прикмета позитивна (особливо, якщо він пов’язаний безпосередньо для адресата своїми руками): як нитки скручуються воєдино, так і долі сплетуться — не розірвати.

Подарувати шарф чоловікові — зізнатися йому в своїх ніжних почуттях. Прийме улюблений такий подарунок — можна і сподіватися на взаємність.

Втратити, орбонить і знайти

  1. Втратити шарф — прикмета до дороги. При цьому важливий, в першу чергу, колір в’язаного виробу.
  2. Кинули світлий — чекає приємна подорож, позбулися темного аксесуара — ймовірно швидке прощання з дорогими людьми.
  3. Зате знайти чужий шарф — прикмета до неминучої розлуки, без варіантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code