Прикмети про штори та занавіски

В будь-якому будинку є речі, яким ми не надаємо особливого значення, однак, без них не можемо обходитися – наприклад, штори і фіранки на вікнах. В обстановці житла, де ми проводимо мінімум половину всього свого часу, де спілкуємося з близькими і вибудовуємо відносини зі своєю другою половиною, не буває дрібниць.

Прикмети про штори не дуже численні, та все ж вони є. Дотримуючись їх, можна зробити атмосферу більш гармонійною і уникнути багатьох бід.

Чому не можна віддавати штори

Всі знають, що не варто викидати або віддавати в чужі руки свої речі, які доводилося носити. Це пов’язано з особливою енергетикою особистих речей. Ви віддаєте в чужі руки частинку себе.

Але мало хто знає, що не варто віддавати речі, які були частиною інтер’єру. Тим більше штори. Езотерики порівнюють вікна будинку з очима, які, як відомо, дзеркало душі. І прикривають цю душі від чужих цікавих, а часом і ворожих очей штори. Вони ж захищають будинок від темряви ночі і неспокійних духів, які в ній мешкають. Ось чому, віддаючи штори, який встигли вам послужити, ви ризикуєте:

  1. Втратити контроль над подіями, які відбуваються у вашому сімейному житті.
  2. Накликати на себе фінансові труднощі (особливо в тому випадку, якщо старі штори віддані, а нові ще не придбані – порожні вікна притягують грошові проблеми).
  3. Стати об’єктом для пліток за вашою спиною.
  4. Надовго залишитися на самоті, без любові – якщо подаровані штори або фіранки були червоного кольору.
  5. Позбутися безтурботності і неробства – якщо віддали легкі фіранки з тканини типу органзи.

Виняток становлять тільки штори, виконані з темних, похмурих тканин, які навіювали на вас тугу, «тиснули» на вас, навівали похмурі думки. Позбавлятися від них можна без всяких жалю. Ось тільки не варто віддавати їх друзям, краще – продати або перешити на щось інше.

Чому не можна спати без штор – прикмети

Якщо вірити народним прикметам, то через неприкриті вікна в будинок можуть проникнути не тільки цікаві погляди, але і блукають в темряві неприкаяні душі, неспокійні духи і привиди, які ніяк не можуть знайти дорогу в потойбічний світ. Вікна без штор вони помилково сприймають як портал. Увійшовши в будинок, такого роду непрохані гості доставляють його мешканцям масу занепокоєння – скриплять мостини, тихо, сумно квилять, шелестять полами своєї примарної одягу.

Будь-якій людині від подібного сусідства буде, м’яко кажучи, не по собі. Хоча гучними таких сусідів не назвеш, в холодний піт від них буде кидати постійно. Щоб очистити будинок від духів, доведеться провести спеціальний ритуал – на ніч відчинити вікна, поставити на вікно запалені свічки, обійти будинок з церковної свічкою, просячи духів вийти геть.

У багатолюдному місті, де ночі не бувають темними із-за великої кількості транспорту і неонових вогнів, мало віриться в духів. Але і тут варто неодмінно завішувати штори – хоча б тому, що спати рекомендується в повній темряві (тільки так здатна повноцінно відпочити наша нервова система), а досягти темряви в умовах міста без щільних штор просто неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code