Прикмети про тарганів у будинку

Мало кого потішить поява вусатих поселенців на кухні та у ванній кімнаті. Їх присутність неприємно сама по собі, крім того, таргани є переносниками зарази, оскільки брудними лапками бігають і по самих злачних місцях вашого будинку, і по вашій їжі, залишеної на столі. Зазвичай поява цих комах стає наслідком їх цькування у сусідів. При цьому, якщо вдома у вас панує чистота, і прибульцям категорично нічим поживитися (ніде не валяються крихти та інші залишки їжі), то вони з часом переселяються в інше місце.

Але іноді вони з’являються з повітря і не поспішають нікуди зникати. Звідки взялися і до чого з’явилися таргани – прикмети знають про це все. Давайте розберемося в цьому і ми.

Які таргани – такі і прикмети

Хоча більшість «прусаків» в наших будинках і квартирах – дрібні руді вусачі, в окремих випадках зустрічаються великі чорні особини розміром з величенького жука-рогача, а також білясті комахи, яких ще називають альбіносами. Народ склав прикмети про всі три види.

Альбіноси

З’явилися таргани-альбіноси: у вашому будинку скоро відбудеться значна подія.

Руді

Поява рудих комах раніше вважалося доброю прикметою. Воно й зрозуміло, адже там, де немає їжі, немає і тарганів. А раз вони є, значить, і продукти які-ніякі є. А це добре.

Сьогодні ж прикмета змінилася. Їжа є в кожному будинку, а от неприємні комахи з’являються далеко не скрізь. Згідно з новими уявленнями, для появи цих вусачів потрібно, щоб у будинку панував неблагополуччя. Бідність, самотність, неприємності, скандали – ось найбільш сприятливі чинники для появи рудих прусаків.

Знаючі люди кажуть, що вони харчуються не тільки їжею, але і нашими негативними емоціями. Так що готуйтеся: якщо в будинку і так не все гаразд, та ще й таргани з’явилися – буде тільки гірше.

Чорні

Поява великих і чорних вусанів вважається гарною прикметою. Такою вона вважалася раніше, залишається такою і сьогодні. Хоча сам вигляд і присутність цих комах мало кому здасться приємним, в народі кажуть, що їх поява обіцяє удачу в справах і багатство.

Але кількість в даному випадку має значення.

  1. Якщо у вас оселився один чорний вгодований тарган, це добре.
  2. Два – трохи гірше.
  3. Багато – погано. Засилля таких співмешканців у вашому будинку вже обіцяє розорення, так що терміново скорочувати поголів’я.

Від трупів негайно позбавляйтеся, інакше ваш гаманець ризикує спорожніти.

Масове зникнення – до чого?

Цікаво, що масовий відхід цих комах з вашого житла теж вважається поганою прикметою. Вона знаменує якесь нещастя, в тому числі пожежа, повінь, землетрус. Як і будь-які інші тварини, таргани чуйно реагують на зміни в навколишньому середовищі і швидко орієнтуються в ній, щоб не загинути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code