Прикмети про троянди

Серед квіткового сімейства прекрасна троянда вважається королевою. Рослина з давнини викликає у людей найприємніші асоціації, будучи символом любові, добробуту, особливої захищеності. Засушені троянди нагадують про щасливі хвилини, пелюстками засипають шлюбне ложе і дорогу до вівтаря – так молодим бажають вічної ніжності і теплоти у відносинах.

Правда, слід врахувати, що езотерики радять відразу ж розлучатися з мертвими квітами – не зберігати їх в шкатулці і (тим більше!) не тримати на виду.

Від таких бутонів виходить дуже сильна негативна енергетика – смутку, тліну, розлуки. У минулі часи казали, що подібний «сувенір на пам’ять» здатний вбити найсильніші почуття. Зовсім інша справа, якщо троянда дала росток у вазі – ознака вказує на те, що відносини будуть мати якесь приємне продовження.

Троянди в будинку – прикмети, які обіцяють благополуччя

Квіти – універсальний подарунок, який допоможе адресату зрозуміти, наскільки щиро ставиться до нього дарувальник.

  1. Троянди довго стоять – прикмета повідомляє, що вручили їх з чистим серцем і без усякого умислу.
  2. Занадто швидко зів’яли – партнер не зацікавлений у відносинах.

Припустимо, що квіти кілька днів не втрачав свіжості, а потім і зовсім здивували: подаровані троянди дали паростки. Не треба позбавлятися від них навіть після того, як всі пелюстки опали! Спробуйте пересадити стебла в горщик із землею. Якщо живці приживуться, ви отримаєте не тільки красиве домашнє рослина, але і чудовий оберіг для сім’ї.

Можна тримати троянди будинку? Поза сумнівів! Вони чудово чистять атмосферу житла, допомагають згладжувати конфлікти, уникати сварок і скандалів. Попутно можуть попереджати господарів про прийдешні неприємності: якщо рослина стала марніти без видимої причини, вірогідні проблеми у відносинах або зі здоров’ям. Самотнім дівчатам дуже корисно побачити, як зацвіла кімнатна троянда – прикмети обіцяють їм швидку появу коханої людини.

До чого дарують білі троянди дівчині – прикмети і магія кольору

Червоні

Мова квітів був особливо популярний на Сході, але в Середні століття на ньому «заговорила» вся Європа. Подаровані червоні троянди прикмети називають «знаком пристрасті» – такі квіти від шанувальника можуть служити «тонким» натяком для жінки. Чим темніше відтінок – тим благородніше і глибше почуття дарувальника. Насичені бордові квіти відмінно підійдуть, щоб висловити свою повагу особі «бальзаківського віку».

Пастельні тони

Відповідно до вимог того ж квіткового етикету занадто яскраві букети юним красуням дарувати не прийнято, тут буде доречніше пастельні тони. Кремовий, персиковий або молочно-білий відтінок допоможуть піднесеного юнакові зізнатися своїй подрузі в ніжних почуттях, не образивши її невинність.

Жовті та білі

Незважаючи на популярність квіткового мови в усьому світі, деякі символи на Сході і на Заході трактується по-різному. В Європі жовті троянди прикмета називає символом розлуки, але в країнах Азії подібні квіти служать побажанням удачі і благополуччя. Зате білі бутони де-небудь у Китаї вважають небезпечною ознакою, показником душевного відчуження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code