Прикмети про великий палець на руці

Якщо порівнювати організм людини зі складним приладом, то виявиться, що наші пальці — антени, що відповідають за зв’язок із зовнішнім світом. За ним запросто можна гадати, з їх допомогою навіть виходить коригувати своє самопочуття. Але чому прикмети про великий палець завжди такі «глобальні»? Все просто: саме цей перст — головна відмінність «хомо сапієнс» від інших приматів. «Антена», яка приймає сигнали і наповнює людину життєвою енергією.

Порізати або прищемити великий палець — прикмета-попередження

Про шрами

Старі рани наповнені змістом. Шрами на великому пальці — свідоцтво випробувань, які людина пройшов в минулому. Виніс він з них належний урок — інше питання, але наявність подібних відмітин свідчить про великому життєвому досвіді.

Обпалити

 1. А ось на те, що може статися завтра, натякають прикмети: обпалити великий палець на лівій руці — чи надовго зануритися в рішення якоюсь важливою, доленосною проблеми. Будь-який вибір у такій ситуації повинен бути свідомим, зваженим, а спонтанні дії швидше зашкодять, ніж наблизять до успіху.
 2. Аналогічна неприємність сталася з пальцем на правій руці? Доведеться забути про власні труднощі і впритул зайнятися справами близької рідні.

Прищемити або вколоти

 • Прищемили «доленосний перст» — чекайте сварки. Втім, якщо сильний синець не з’явиться до вечора, конфлікт вирішиться легко і без наслідків.
 • Натрапили на колючий шип рослини — готуйтеся розчаруватися у когось із друзів.
 • Поранилися напередодні весілля? Отже, у сімейному житті не обійдеться без «гострих моментів».
 • Зате для майстринь вколоти великий палець правої руки під час роботи — щаслива прикмета. Вона обіцяє визнання і похвалу.

Порізати або пошкодити

 1. Окремим попередженням Долі вважаються порізи. Такі травми говорять людині, що він все частіше обирає неправильний шлях, занадто зациклюється на дрібницях, нехтує інтересами близьких.
 2. Прикмета «вдаритися великим пальцем» відноситься в першу чергу до професійної сфери — випадковий забій передрікає підступи недоброзичливців або гостре протистояння, конфлікт у трудовому колективі.

Зламати ніготь

Якщо при ударі зламався ніготь на великому пальці — зверніть увагу на те, яка рука постраждала.

 • Права кисть попереджає про те, що ваші плани можуть опинитися під загрозою у будь-який момент. Не відмовляйтеся від допомоги, якщо таку несподівано запропонують.
 • Неприємність «підкралася зліва»— радійте! Всі труднощі позаду, зламані перешкоди, а на шляху до успіху нарешті спалахнуло зелене світло.

Відмітини на пальцях — з містикою і без

 1. Вважається, що при головному болю можна домогтися істотного полегшення, якщо просто сильно стиснути верхню фалангу великого пальця.
 2. Помітили цяточки на нігтьовій пластині? Додайте в раціон продукти, багаті вітамінами.
 3. Легка жовтизна — ознака курця.
 4. А біла пляма на великому пальці — результат дефіциту міді. Втім, іноді кажуть, що остання прикмета — свідоцтво прийдешніх змін в житті (незабаром людині доведеться з головою зануритися в роботу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code