Прикмети про веселку

Веселка – красиве і цілком зрозуміле в літній період року явище природи. Але в зимовий період вона зустрічається вкрай рідко. Звідси і пішли прикмети і тлумачення даного явища. Втім, давайте дізнаємося прикмети про веселку в різний час року.

Загальні прикмети

Більшість народів світу зійшлися на думці, що таке красиве явище, як веселка, просто не може принести побачив її людині нещастя. Зазвичай це провісник позитивних змін у житті.

Але, якщо її бачили упиравшейся одним кінцем в житловий будинок або центр селища, то варто було чекати смерті когось із жителів, оскільки, за однією з версій, цей різнобарвний міст виступав ниточкою між світом живих і світом мертвих. Якщо ж вона впиралася в будинку, де недавно хтось помер, це було доброю прикметою – значить, покійний зміг знайти своє місце в іншому світі.

Ціла, повна

Краще всього, якщо ви побачили її цілком (що буває непросто зробити в міських умовах). Це означає, що все у вашому житті буде добре.

Подвійна або потрійна

Рідкісне явище – подвійна або потрійна веселка – була ще більш позитивним знаком. Людина, якій пощастило її побачити, міг очікувати, що на нього найближчим часом звалиться велика удача.

Місячна

Ще більш рідкісне явище – місячна веселка. Вважається, що побачити її під силу тільки людині, що володіє сильним магічним даром.

Веселка взимку: прикмети

Як і в іншу пору року, зимова веселка обіцяє людині щастя. Але вона ж говорить про швидке настання холодів – сильних морозів, хуртовин, хуртовини.

Якщо ви побачили веселку взимку, то:

  • встигніть загадати бажання – воно неодмінно збудеться;
  • близька вам людина перестане боліти;
  • саме час втілити в життя свої плани – удача на вашому боці;
  • сфотографуйте її і покажіть фото друзям – тоді на них теж перейде частинка удачі;
  • не варто занадто довго на неї дивитися – поганим знаком вважається веселка, яка пропаде у вас на очах; це обіцяє збитки, дрібні неприємності, наступ складного періоду.

Інші прикмети про веселку

Якщо ви побачили, як вона з’явилася над річкою або водоймою, не варто в ньому купатися – пам’ятайте про міст між світом мертвих і живих.

Наберіть води з водойми такого. Поставте її будинку в прохолодному місці і умивайтеся в ті моменти, коли в житті починаються якісь неприємності. Щоб вода довше зберігалася, можна додати в неї будь-антисептик, це не вплине на її магічно властивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code