Прикмети про відпочинок і відпустку

Коли попереду маячить довгоочікуваний відпочинок від роботи, життя здається по-справжньому райдужної! Пакуючи валізи, не хочеться взагалі ні про що думати, але попередження долі все-таки ігнорувати не варто. Існують досить серйозні прикмети на відпустку, увага до яких допоможе зберегти душевний комфорт.

Небезпечні ознаки – вірити чи ні?

Американські аналітики оприлюднили цікаві дані: виявляється, ні один потяг або авіалайнер, з яким у XX столітті сталася катастрофа, не був при відправленні заповнений на сто відсотків (навіть в самий «гарячий» сезон, за умови продажу всіх квитків). Приблизно 10-15% пасажирів не з’явилися на посадку по самим різним причинам. Одні проспали, інші потрапили в автомобільну пробку. У третіх виникли серйозні проблеми, які потребують вирішення. А хтось просто взяв і передумав їхати цим рейсом.

Зрозуміло, що зламався будильник може виявитися простою випадковістю, але іноді доля посилає нам попередження саме в такій завуальованій формі. Так що не поспішайте звинувачувати свого Зберігача, якщо перед виїздом прокололи колесо або втратили паспорт. Можливо, ця маленька неприємність повинна вберегти від великої біди!

Є й інші, менш доленосні прикмети: коли їдеш у відпустку, не можна залишати за собою шлейф негативних емоцій. Сварка з сусідами, колегами або родичами здатна призвести до того, що відпочинок буде зіпсований цілим розсипом дрібних, але прикрих неприємностей. І не треба бігти в магазин напередодні відбуття, якщо забули купити якусь дрібницю – краще придбати все, що потрібно, прямо на місці.

Збираємося відпочивати – думаємо позитивно!

Звичайно, добрих ознак не менше. Є такі прикмети: у відпустку поїдеш, якщо на стопі схопився прищик. По дорозі на вокзал під дощ потрапиш – відпочинок буде вдалим, без труднощів і прикрощів. Одягнеш в поспіху білизна «шиворіт навиворіт» – точно не заблукаєш в новому місці (іноді це навіть радять робити, якщо людина відчуває себе незатишно в незнайомому місті).

На які ще прикмети на відпочинку слід звертати увагу?

  1. Витрачати багато готівки в перший день поїздки – погано, це може говорити про те, що чекають незаплановані витрати.
  2. Нав’язливі збігу по дорозі (один і той же чоловік, попадающийся на очі, повторювані числа) явно показують, що доля хоче про щось попередити.
  3. Якщо ж вам дістався неприємний супутник або сусід по кімнаті, повісьте на шию намисто з відбиваючою поверхнею або частіше дивіться у дзеркальце – це захистить від чужої негативної енергетики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code