Прикмети про воду

Без контакту з водою у людини не проходить жодного дня. Наші предки приділяли їй особливу увагу і за століття склали чимало цікавих прикмет про цю життєво необхідну субстанцію.

Так, багато рідини на підлозі обіцяє великі неприємності. Бризки, які з’явилися на підлозі невідомо звідки – до несподіваних подій у ваше життя.

Вода і погода

  1. Увечері риба грає на воді – прикмета, не дуже хороша для рибалок. Вона означає, що наступний день буде непогожим – підніметься вітер або почнеться затяжний дощ. У будь-якому випадку, вудки можна не розпаковувати – улову за такої погоди не буде.
  2. Чайки на воді – прикмета, яка обіцяє хорошу погоду. Якщо птахи при цьому голосно кричать і ляскають крилами, значить, ясна погода затримається мінімум на кілька днів. Спокійне поведінка птаха може говорити про те, що через один-два дня погода різко зміниться.
  3. Пролити воду – прикмета до дощів, особливо якщо краплі впали на стіл. Якщо утворилася калюжка на підлозі, то попереду вас чекають якісь неприємності. Для нейтралізації прикмети постарайтеся не приймати поспішних рішень, не здійснювати імпульсивних покупков і не ходити в публічні місця хоча б пару днів.
  4. Краплі води на стіні – до похолодання.

Вода в різних судинах

Відро

Прикмета відра з водою, якщо ви бачите їх у руках у людини, яка вам переходить дорогу – виключно позитивна. Краще всього, якщо повне відро знаходиться в руках у чоловіка. Але та жінка з повним відром – це знак, що все, що було вами заплановано, збудеться.

Стакан

Прикмети про склянку води також досить цікаві. Його не можна тримати в спальні, де разом сплять подружжя в їх відносинах настане розлад. Випити води із склянки з тріщиною – до хвороби. Пролити на себе воду з склянки – до фінансових втрат.

В будинку

Прикмета вода в будинку трактується залежно від того, в якому стані вона знаходиться. Погано кидати в будинку відро з брудною водою – чим довше воно там стоїть (наприклад, забуте після збирання), тим більше ймовірність накликати на домочадців хвороби і різні неприємності. Багато рідини на підлозі обіцяє великі неприємності. Бризки, які з’явилися на підлозі невідомо звідки – до несподіваних подій у вашому житті. Краплі води на стіні – до похолодання.

Прикмети з водою вмитися, облитися, пролити, поділитися…

Вмитися

Вмитися дощовою водою – до благополучного результату справи. Якщо при цьому вас буде щось з дорогих ювелірних прикрас, то можна очікувати надбавки до зарплати, пенсії чи стипендії.

Поперхнутися

Поперхнутися водою – прикмета до швидкого приходу гостя. Якщо ви поперхнулись повторно за короткий період часу, значить, гостей буде кілька.

Облитися

Прикмета облитися водою – на щастя. В Індії перед важливим заходом навіть спеціально бризкають на одяг або проливають трохи чистої води на дорогу, по якій належить відправитися в шлях.

Коли просять

Прикмета, коли просять воду, сама по собі не несе негативу, але вважається, що людина з поганими намірами таким чином може вам нашкодити – прошепотіти над склянкою з водою слова псування. Повернувши склянку назад в будинок, ви внесете в нього і негатив, виголошений на воду. Єдиний вихід з даної ситуації – воду, що залишилася у склянці або чашці, неодмінно вилити на вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code