Прикмети про жуків

З давніх часів люди спостерігали за комахами і робили висновки — про кліматичні зміни, очікуваному врожаї, прийдешніх доленосних подіях. В народних прикметах жук постає одночасно і добрим, і злим вісником. Його поява здатне напророкувати прикрості або попередити про щось по-справжньому важливе.

Жук в будинку — прикмета до змін

За кольором і не тільки

Зміни, з якими людина має незабаром зустрітися, можуть бути хорошими і поганими.

  1. Зеленого жука прикмети називають «грошовим», адже побачення з ним обіцяє швидку прибуток.
  2. Комахи інших кольорів можуть розцінюватися як попередження про понад появі на горизонті побутових проблем.

У житлове приміщення на ваших очах залетів жук — прикмета радить готуватися до неприємностей. Якщо ж він просто «матеріалізувався» у квартирі (наприклад, де-небудь на вікні) і веде себе цілком спокійно — це символ сімейної гармонії.

В ліжку

Жук-солдатик — істота волелюбне. В будинку йому робити нічого, тому поява комахи — проста випадковість, яка нічим серйозним не загрожує. За одним винятком: якщо цей візитер виявлений (як і будь-який інший жук) в ліжку — прикмета говорить про наполегливих спробах маніпулювати вашими почуттями. Настав час уважніше придивитися до оточення!

На людину

Іноді непроханого гостя виходить виявити безпосередньо на собі. Особливо грішать подібною «дружелюбністю» дрібні комахи. Згідно народній прикметі жук на людині (на руці або в волоссі) обіцяє швидке важлива звістка, якусь довгоочікувану новину. Тільки не треба з ним негайно розправлятися! Вважається, що кожен, навмисно вбив жука, прирікає себе на великі неприємності і хвороби. І дивіться, щоб не надіти взуття, в яку заповз випадково чорний жук — прикмета в цьому випадку лякає хворобою близької людини.

Гнойовик або жук-смердючка — прикмета до успіху

Праця і фортуна

Працьовитий гнойовик не був у наших предків в такій пошані, як його «колега» скарабей у стародавніх єгиптян, і все-таки пов’язані з ним ознаки вважалися щасливими. Народні прикмети запевняють: зелений жук-смердючка зазвичай попадається на очі людині, яка займається потрібною і корисною справою. Це своєрідне благословення фортуни, яка обіцяє допомогу і вдалий розвиток подій.

Про погоду

А ще за комахою пращури передбачали погоду. Гучне дзижчання і рясне роїння хрущів — прикмета до дощу. А наполегливе бажання маленького гостя будь-якою ціною переповзти через поріг, пробратися в будинок, обіцяє швидке похолодання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code