Прикмети: шафа як «попередження згори»

Своєрідні «меблеві ознаки» популярні в народі, що цілком закономірно — в будь-якому житлі на великі предмети обстановки ми звертаємо увагу в першу чергу. Але таємні сигнали варто шукати не у всьому.

Прикмета «стук у шафі», який так дратує людей з ніжною нервовою системою, найчастіше говорить не про присутність домовика, а всього лише про швидку зміну погоди.

Ніякої містики, звичайна фізика — потріскані дверцята при коливаннях рівня вологості може видавати скрип або потріскування.

Прикмети про шафу — про що повідає «хранитель речей»

Якщо впала – до чого?

Старий меблевий гарнітур здатний не тільки своїми дивними звуками налякати. Є прикмета: стара шафа впала — чекайте потрясінь, які докорінно змінять існування членів сім’ї. Не виключено, що причина прийдешніх катаклізмів таїться в минулому — невирішені проблеми, невиконані обіцянки, застарілих образи. Якщо ж подібний сюрприз підносить новий шафа — не за горами зміна життєвих пріоритетів і цілей.

Впала полка або перегородка

Іноді впасти може не вся меблева конструкція, а тільки одна полиця усередині, раптово впасти поперечина, утримує речі в шафі — такі прикмети допомагають поглянути на себе з боку. Це не застереження, а лише нагадування Вищих сил: ймовірно, ви занадто загрузли в побутових проблемах, перестали цікавитися чимось новим, рости і розвиватися. Доля сигналізує, що втрачені можливості ніколи не з’являться знову — ними слід користуватися по мірі надходження.

Взагалі в народних прикметах шафи виступають не «пугалами», а мудрими порадниками. За складом впали речей можна робити досить сміливі передбачення.

Якщо обривається платтяна полка з інтимними предметами туалету — попереду відкривається маса можливостей для любовних пригод.

Але не слід цього занадто радіти і проявляти безпечність. Вірний шафа попереджає — побачення може закінчитися неочікувано і навіть сумно.

Посуд, одяг

Впав посуд — захистіть сім’ю від любителів контролювати чуже життя. Чоловікам у цьому випадку бажано проявити більше уваги до своєї «другої половинки» — не виключено, що у неї з’явилося бажання добрати дещицю вистачає романтики з кимось іншим.

Обрушилися шапки, плащі та дублянки? Постарайтеся зробити накопичення — попереду складні часи.

Прикмети про дверцят шафи — закриваємо щільніше

Подивіться, як виглядає ваша меблі з боку. Є прикмета: відкритий шафа притягує до домочадцям весь негатив. Якщо дверцята ніяк не бажають залишатися в правильному положенні, за спиною господаря пліткує хтось із близьких. А що сказати про вміст гардероба?

Речі навиворіт в шафі — прикмета погана. Вона натякає, що життя власника одягу теж здатна повернутися зворотною стороною. І цей процес рідко буває безболісним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code