Прикмети в Загсі

Безліч прикмет є про період, який передує весіллю – і про підготовку, і про сватання, і про самому дні одруження. Відносно недавно з’явилися прикмети перед ЗАГСом і в ньому самому.

Про батьків

Найвідоміша прикмета – батьки в Загсі. Вважається, що їх там бути не повинно. Глибоких коренів у прикмети шукати не варто, адже і сам ЗАГС як неодмінний атрибут весільного торжества з’явився не так давно. З чим може бути пов’язана така прикмета і чи варто її неухильно дотримуватися?

Можливо, це пов’язано з тим, що саме батьки готують для молодих торжество, стежать за сервіровкою столів, а по поверненню додому обсипають зерном і монетками, щоб їх спільне життя була ситою і багатою.

Якщо у вас є на кого покласти підготовку бенкету, то сміливо беріть батьків з собою. Навіщо вам зайві образи з боку таких близьких людей в цей радісний день? Адже батьки напевно хочуть брати участь в таку важливу подію, як реєстрація шлюбу.

Подавати заяву в РАГС – прикмети

  1. Не варто подавати заяву в понеділок – в цей день взагалі не варто затівати нічого серйозного.
  2. Якщо, виїхавши для подачі заяви, ви повернулися назад, бо щось забули (документи, гроші), варто перенести візит.
  3. У поїздці майбутніх молодят ніхто не повинен супроводжувати, інакше в їх сімейному житті буде багато зайвих людей.
  4. Упустили ручку, підписуючи або заповнюючи заяву? Спіткнулися, переступаючи поріг Рагсу? Зачепилися краєм одягу за кут столу? Будь-яке подібне або схожа пригода можна розцінювати як знак згори – не поспішайте пов’язувати себе узами шлюбу. У вас буде попереду пара місяців, щоб добре подумати і поспостерігати за своїм судженим або судженої.

Прикмети перед загсом

  1. Якщо до Рагсу молодята будуть довго гуляти, то їх життя буде наповнене марною суєтою. Тому краще відразу їхати з дому в ЗАГС, а звідти вже можна в парк.
  2. Не можна переїжджати мости по дорозі на реєстрацію, інакше між молодими часто будуть виникати непорозуміння і суперечності.
  3. Не можна спізнюватися в ЗАГС – краще приїхати раніше. Причому, чим раніше, тим краще для сімейного життя – вважається, що тим довше і благополучніше вона буде. Прикмета не спрацює в тому випадку, якщо ви навмисне виїдете з дому на світанку, хоча реєстрація призначена на 12 дня, а в тому, якщо ви виїхали трохи заздалегідь з урахуванням можливих заторів, але несподівано доїхали дуже швидко і без утруднень. До речі, це ще одна прикмета для сімейного життя – рівна і без пригод дорога в ЗАГС обіцяє таку ж спільне життя молодятам.
  4. З машини, на якій їдуть молодята, загубилися кульки, сповзли інші прикраси? Їх сімейне життя буде сповнене сюрпризів і несподіванок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code