Прикмети вівторка

Вівторок — дуже вдалий, енергетично сильний день. По Зодіаку він присвячений Марсу (богу битв). Це означає, що Доля благословляє всі починання, наділяючи людей необхідним запасом сил і можливостей, проте застерігає від сварок і конфліктів — вони здатні перейти в стан затяжної війни.

Прикмети вівторка можуть істотно відрізнятися, передрікаючи як великі блага, так і серйозні небезпеки.

Невдалі прикмети на вівторок

Про чоловіка

Предки вважали, що дівчатам можна вибирати чоловіка з дня народження: якщо майбутній чоловік з’явився на світ у вівторок, він виявиться щасливим добувачем, рукатим і бережливим, зможе забезпечити сім’ю, «на сторону» не подивиться.

Про весілля

Зате вкрай негативними наслідками загрожувала весілля у вівторок — прикмети адресувалися родичам нареченого, попереджаючи, що згоди зі своєю «другою половинкою» він не досягне.

Про гудзик

Відірвався ґудзик у вівторок? Цілком ймовірно, що людина стоїть на роздоріжжі. Один невірний крок — і проблеми йому забезпечені. Особливо в особистому житті. Прикмета радить уникати різких слів і не провокувати розвиток конфліктних ситуацій.

Що ще треба пам’ятати?

 1. В цей день категорично заборонено віддавати борги. Якщо ж розрахуватися з кредиторами необхідно, гроші не слід передавати в руки, краще просто залишити їх на столі. Запозичати і розмінювати великі купюри теж небажано — вічно будуть переслідувати несподівані витрати.
 2. У вівторок можна без побоювань затівати переїзд або вирушати у подорож — підсумок буде найбільш сприятливим.
 3. Саме в цей день доглядають за нігтями — виконаний манікюр обіцяє достаток у домі. А ось прання краще відкласти, оскільки будь-яка пляма на одязі надалі буде передбачати хвороби.
 4. Горять вуха у вівторок — приготуйтеся до нерозуміння або образам з боку близьких. Якщо додатково «пломеніють» щоки — справа закінчиться серйозною сваркою.
 5. Важливий момент: «нещасних випадків» в цей день боятися не варто. Спіткнутися у вівторок — до фінансово вигідним пропозицією. Розбити тарілку — без зусиль вирішити всі особисті проблеми.

Прикмети вівторка: до чого сверблять губи, ніс або вухо?

 1. Чхання у вівторок — прикмета до появи приємних візитерів. Швидше за все, на порозі несподівано матеріалізуються улюблені родичі або хороші друзі.
 2. Свербить ліва долоня — чекайте прибутку, а права — стережіться боргів.
 3. Свербить очей у вівторок — прикмета обіцяє з’ясування відносин.
 4. Сверблять губи — приготуйтеся до осуду та пліток.
 5. Ніс у подібній ситуації «сигналізує» про щось приємне (наприклад, про дружньої гулянки).
 6. Вухо — про тимчасове занурення в минулі відносини з неминучими спогадами колишнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code