Прикмети як продати квартиру

Прийнявши рішення про продаж квартири або будинку, кожен бажає, щоб цей процес завершився швидко і приніс запланований прибуток. Проте мрії не завжди відповідають дійсності. Існує чимало факторів, що гальмують реалізацію нерухомості або значно прискорюють її. Знаючи народні прикмети для продажу дому, можна здійснити вдалу операцію в максимально короткий термін.

Що або хто заважає продати квартиру

Реалізація нерухомості затягнеться надовго, якщо хто-небудь з власників внутрішньо не готовий до розставання з власністю. Так відбувається, коли продаж житла здійснюється при несприятливих життєвих обставинах.

Крім цього, продати квартиру або будинок заважають такі фактори:

  1. Негативна енергетика приміщення.
  2. Небажання будинкового розлучатися з обжитим місцем.
  3. Захаращеність житла.
  4. Наявність в будинку неприємних запахів.
  5. Явне і занадто сильне бажання власника позбутися нерухомості.

Народні прикмети радять провести передпродажну підготовку житла. Перш ніж приводити в нього потенційних покупців, необхідно очистити приміщення від старих поламаних і непотрібних речей. Слід провітрити кімнати, наповнити простір запахом ванілі, кави і цитрусових. На час продажу квартири видаляють тварин і людей похилого віку.

Важливим етапом передпродажної підготовки є укладення договору з домовиком. Йому потрібно запропонувати частування у вигляді молока, цукерок, свіжої випічки або каші, і дати обіцянку неодмінно забрати домашнього духа з собою при переїзді в новий будинок.

Прикмети як швидко продати квартиру

Головною умовою швидкого продажу квартири є внутрішня готовність людини розлучитися з власністю. З житлом потрібно попрощатися і відпустити його, тоді і покупець швидко знайдеться.

Прискорити процес допоможуть наступні дії:

  1. Очищення квартири від негативної енергії. Обряд проводять з допомогою церковної свічки. Її запалюють і обходять приміщення за годинниковою стрілкою 3 рази, читаючи молитву «Отче наш».
  2. Залишившись в порожньому будинку, потрібно вголос вимовити його ціну і, стукнувши по стіні дерев’яним молотком вимовити слово «продано».

Прикмети як вдало продати квартиру говорять про те, що отримати за нерухомість максимальну ціну допомагає розміщений ручкою вниз віник біля порога і підкова над вхідними дверима.

Під час огляду будинку потенційних покупців слід ненав’язливо змусити сісти, запропонувавши їм чашечку чаю або кави, самому при цьому необхідно стояти.

Сподіватися на швидкий продаж можна після приходу прискіпливого і нудного покупця. Кажуть, що такий візит відбувається незадовго до появи майбутнього власника вашої нерухомості.

Прикмети не рекомендують повідомляти знайомим і родичам про передбачувану операцію. Вважається, що передчасна радість чи заздрість оточуючих може злякати удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code