Прикмети з букетом – жінкам на замітку

Серед всіляких прикмет, які нам дісталися у спадок від предків, прикмети про букет квітів займають окрему нішу. Значення має і кількість бутонів, і колір, і навіть конкретний вид рослин. Якісь з них можна презентувати тільки з приводу, інші – категорично заборонено приймати в дар. Але як бути, якщо квіти буквально «впали на голову», наприклад, на чужому весіллі? Чи дісталися вам якимось іншим, більш «екзотичним» способом?

Про те, що обов’язково варто підібрати

Існує перевірена поколіннями прикмета:

  • знайти букет самотньій пані – до швидкого шлюбу;
  • заміжньою – до зміцнення відносин, до нового «медового місяця».

Вид випадково виявленої флори не надто важливий, це можуть бути зламані з сусіднього дерева гілки бузку, валяються на землі, або забутий кимось на лавочці пучок гвоздик.

Єдина умова: квіти не повинні бути пов’язані з траурною (поминальної) церемонією. Не можна їх приносити з кладовища, підбирати по одному з тротуару після проходження похоронної процесії. Попався на очі «нічийний» букет – перерахуйте бутони. Якщо їх парна кількість, залиште на місці, непарне – можете сміливо забирати і нести додому.

Особливо чудово, якщо пощастило знайти букет троянд – прикмета в подібному випадку обіцяє не просто поява романтичних відносин, але і особливий зв’язок між закоханими. Те саме спорідненість душ, другу половинку. Справа в тому, що троянда є стародавнім магічним символом, який сприяє загострення інтуїції – вона не дозволить віддати серце недостойному людині!

Букет нареченої – прикмети та обряди

Протягом всього торжества наречена тримає в руках квіти, які вбирають енергетику щастя і безмежної любові. Перед закінченням свята новоспечена дружина кидає цей символ, не дивлячись, в натовп подружок. У всіх на слуху прикмета: зловити букет нареченої – вийти заміж слідом за нею.

Насправді це досить сучасний обряд, який виник буквально кілька десятиліть тому.

У колишні часи весільний букет після весілля прикмети радили засушити – це дозволяло придбати чудовий оберіг для сім’ї, здатний підтримувати у подружжі вогонь пристрасті на багато років.

Питається: як бути, якщо хочеться віддати належне і старим, і новим традиціям? У цих випадках організатори весіль радять замовляти два абсолютно однакових букета. З першим (головним) наречена йде до вівтаря. Саме його вона повинна буде зберегти на пам’ять, а в руки щасливою подружці потрапить букет-дублер, який чекав своєї години протягом всієї церемонії, стоячи де-небудь у вазі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code