Пташка залетіла на балкон – прикмета

Птахи нерідко залітають на балкон і навіть там гнізда в’ють. Віконний проріз квартири майже завжди закритий склом або сіткою. На балкон пернатим проникнути простіше. Вікна тут часто відкриті або зовсім відсутні. Ось і птахи залітають з метою сховатися від негоди або підшукати підходяще місце для облаштування гнізда.

Більшість людей вважають, що пернаті відвідують будинок не до добра. Однак не варто лякатися, якщо пташка звила гніздо на балконі, ознака в цьому випадку не прогнозує нічого поганого.

Про що може попередити візит пернатих

Предки наділяли птахів здатністю приносити вести з того світу. Багато народів мають повір’я, що в тіло пернатих вселяється душа померлої людини, коли їй потрібно спуститися на землю і попередити своїх нащадків про майбутні події.

При цьому одні крилаті призначені для перенесення добрих вістей, інші повідомляють про нещасливих подіях. До добрих посланців відносяться:

  • синиці;
  • ластівки;
  • стрижі;
  • голуби;
  • снігурі.

Про фінансові втрати попереджають горобці та сороки. Серед пташиного спільноти вони вважаються дрібними злодюжками. Звістки про смерті несуть ворони, сови, пугачі.

Мертва птиця на балконі – прикмета катастрофічних подій. Можливо, попереду сім’ю чекає втрата близької людини, руйнування або тяжка хвороба одного з домочадців.

Якщо пернате істота відчуває себе на балконі, як у себе вдома, то у цьому випадку говорять, що в гості прийшла душа попереднього господаря квартири або дитини, що готується до земного втілення. Птицю радять нагодувати і тільки потім випровадити геть.

Гніздо птахів на балконі

До миру і любові

Найчастіше балкон в якості місця проживання вибирають голуби і ластівки. Ці птахи вважаються добрими вісниками. Тому проганяти їх не варто. Якщо пернаті вибрали ваш балкон для облаштування гнізда, значить, у домі панує мир і любов.

Оберіг від нещасть

Птахи відчувають негативну енергетику і ніколи не стануть селитися в місцях, де вона накопичується у великих кількостях. Присутність пернатих, хоч і доставляє деякі незручності у вигляді відходів їх життєдіяльності, зате оберігає домочадців від нещасливих подій в житті і відвідувань неприємних людей.

До поповнення в сім’ї

Чоловікам, які мріють про дитину, птиця, залетевшая на балкон, обіцяє довгоочікуване поповнення в сімействі. Особливо в разі появи на світ пташиного потомства світом тут же гнізді. Незаміжнім дівчатам присутність пари пернатих на балконі обіцяє швидке заміжжя.

Свобода краще, ніж неволя

Кажуть, що щебет птахів наповнює серце радістю і заспокоює душу, але тільки тоді, коли їх свобода не обмежена прутами клітки. Тому не варто тримати птахів у неволі, краще забезпечити приємну атмосферу в домі, і тоді вони самі прилетять до вас у гості з добрими вістями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code