Розбита тарілка

Як і будь-який посуд, тарілка в будинку зазвичай б’ється на щастя. Але все залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена, обставин, при яких вона розбилася, і деяких інших факторів. Давайте розберемо докладніше.

Хороша чи погана прикмета?

До хорошого

 1. Добре, якщо розбилася глиняна або порцелянова тарілка.
 2. Добре, якщо вона розкололася на безліч дрібних осколків.
 3. Добре, якщо вона розкололася випадково – це означає, що в домі буде достаток і щастя.
 4. Добре, якщо вона розбилася на весіллі. На порозі будинку молодят навіть спеціально били посуд – це гарантувало молодим довге і щасливе сімейне життя без сварок і негараздів.

До поганого

 1. Погано, якщо це була прозора тарілка, зроблена зі скла.
 2. Погано, якщо вона розкололася навпіл або від неї відколовся невеликий черепок.
 3. Якщо у вашій родині посуд весь час б’є тільки одна людина, це привід задуматися про те, чи немає на ньому псування або пристріту. Посуд як предмет, часто вважається магічним, таким чином намагається забрати частину негативної енергії, яка концентрується в такому людину.
 4. Якщо її розбив гість, що прийшов до вас додому, то від нього можна чекати неприємностей у майбутньому, навіть якщо ваші відносини з ним добрі і дружні.

Що можна, а що не можна?

Осколки будь посуду потрібно негайно змести совок і винести на околицю (або викинути в сміттєве відро і тут же винести його в сміттєпровід або в сміттєвий бак).

Вдома не можна зберігати тарілки, які отримали подряпини і інші пошкодження. Не варто також намагатися склеїти тарілку, що розбилася – такий предмет, якщо його залишити у вашому будинку, принесе біди і нещастя.

Уві сні: прикмета або знак?

Вважається, що сон – це перевернута реальність. Те, що прикмета обіцяє в реальному житті, перетворюється на знак-перевертиш уві сні.

 1. Якщо уві сні вона розбилася випадково, чекайте наяву грошових проблем.
 2. Розбита вами уві сні красива порцелянова тарілка – символ зруйнованих планів.
 3. Якщо її уві сні розбили не ви, це все одно не обіцяє нічого хорошого. Зазвичай це означає швидкі труднощі в особистому житті або на роботі з незалежних від вас причин.
 4. Сниться, як на ваших очах її кидають, але вона залишається ціла – значить, вашим ворогам в реальності не вдасться вам нашкодити.
 5. Ви самі намагаєтеся розбити, але нічого не виходить? Двояке тлумачення і залежить від ваших емоцій, випробуваних в сні в цей момент. Якщо це підйом настрою і радість – значить, всі труднощі вам вдасться подолати. Якщо це злість і роздратування, а також інший негатив – в реальному житті у вас не вийде, незважаючи на всі старання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code