Щур в будинку і на вулиці – прикмети

Сам по собі цей звір викликає дуже неоднозначні емоції. Розумні щури, жорстокі і здатні відмінно пристосовуватися до складних умов проживання. Не випадково існує прикмета: з’явилася щур в будинку – людей виживає. Тут можна чекати чого завгодно, від раптових фінансових проблем до смерті господаря. Але ці істоти чудово дресируються, а спостереження за їх поведінкою частенько попереджає про небезпеку.

Щур живий і мертвий – що гірше?

Перебіг дорогу

Сірих падальщики можна виявити не тільки в сільській місцевості, сьогодні вони удосталь зустрічаються в мегаполісах, особливо поблизу звалищ та багатоквартирних будинків з сміттєпроводами. Вони ведуть себе нахабно і навіть не намагаються сховатися від людей. Щур перебіг дорогу – прикмета, яка не віщує позитиву. Швидше за все, в реальному житті незабаром доведеться зіткнутися з людиною, якого також захочеться назвати пацюком – і нічого приємного така ситуація не обіцяє.

Побачити на вулиці

В принципі, мешканці міських смітників не такі небезпечні. Прикмета «побачити пацюка на вулиці» не обіцяє якихось глобальних катастроф. Скоріше це попередження про небезпеку, якої можна уникнути, підкоригувавши свою поведінку. Серед можливого переліку неприємностей – невдачі фінансового плану, сварки з друзями або колегами, завалені іспити або зірвалися поїздки.

Мертва

Оскільки в містах періодично оголошують війну шкідників, в зоні видимості цілком може виявитися дохлий щур – прикмета абсолютно нейтральна, пофарбована виключно власними емоціями людини. Для вас ці звірята асоціюються з чимось вкрай огидним? Тоді не виключено, що Всесвіт посилає сигнал, що закликає підвищити пильність. Зате оптимісти напевно скажуть, що мертвий ворог – краще живого, тому дохлий щур обіцяє перемогу над недоброзичливцями.

Щури в будинку – привід задуматися

Сусідство з щурами неприємно незалежно від будь-яких прикмет: шкідники псують продукти і речі, які можуть бути переносниками смертельної зарази, вони лякають дітей і просто заважають спокійно жити! А ще це дуже поганий знак, який обіцяє хвороби, всілякі втрати і скандали між домочадцями.

Щури з’явилися – прикмети, які віщують виключно негативні, хоча і не фатальні наслідки.

Іноді боротьба з більш дрібними гризунами закінчується зміною нелегальних мешканців», і це – привід задуматися, чи все в порядку з енергетичної захистом житла. Найсумніше, якщо щури, витіснивши мишей, самі раптово покидають будинок. Раніше люди похилого віку говорили, що це явний знак прийдешньої катастрофи – наприклад, пожежі. Якщо ж звірі ведуть себе неадекватно, голосно верещать або атакують людей, велика ймовірність швидкої хвороби когось із членів сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code