Сонник до чого сниться каламутна вода, тлумачення сну для чоловіків, жінок та дівчат

Бачити уві сні воду в різних формах — не така вже й рідкість. До чого сниться каламутна вода, що вона обіцяє побачишому, знають не багато. Чого чекати – успіхів або невдач, радості чи смутку? На жаль, як каже сонник, каламутна вода у сні означає неприємності. А ось наскільки великими будуть проблеми і як скоро вони закінчаться, це залежить від деталей побаченого вами сну. Щоб дізнатися, про що застерігає вас ваша підсвідомість, згадайте нюанси сновидіння і подивіться нижче результат у соннику.

До чого сниться каламутна вода — сонники кажуть, що це поганий знак, що передвіщає неприємності і проблеми.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Як вважають психологи, будь-який сон, пов’язаний з водою – це прояв внутрішнього самопочуття людини, його емоційного стану. Якщо вода чиста – турбуватися не варто. Якщо ж брудна – є тривожні ознаки, яких людина намагається не помічати. А каламутна вода у сні — до чого це? Скористайтеся нашими підказками, щоб відновити повну картину сновидіння і зрозуміти його справжній сенс.

Бачити багато води: море, океан, повінь

Бачити з боку каламутне море — ознака нечесності і лицемірства. Це можете бути ви, або ваше оточення. Вам треба перестати дурити людей, тоді і до вас будуть ставитися більш щиро.

Якщо уві сні ви плаваєте в морі, і вода в ньому брудна – варто побоюватися хвороби, яка вас підстерігає. Чим брудніше вода, тим сильніше захворювання. Після такого сну обов’язково обстежтеся у фахівців, не відкладайте «на потім».

У сні ви побачили океан з піщаної і скаламученої водою? Неправильні вчинки в минулому могли вплинути на ваше справжнє. Згадайте той час, коли ви зробили різкий поворот на життєвому шляху, можливо, з тих пір вас і покинула удача. І тепер ваша підсвідомість говорить вам про необхідність повернути все назад і зробити правильний крок.

Якщо вам приснилася повінь, і вода була нечиста, з сміттям і брудом – чекайте неприємностей, пов’язаних з нерухомістю. Якщо ви побачили, як вода заливає ваш будинок – потрібно звернути увагу на відносини з дружиною/чоловіком, ваш шлюб під загрозою. Сон, де ви потрапили у воду під час повені, говорить про проблеми в інтимному житті.

Приснилася каламутна річка або струмок

До чого сниться каламутна вода в річці — ваші близькі можуть вас оббрехати, пустити негарні чутки. Як говорить сонник, каламутна вода в річці означає, що ви самі подпитываете грунт для таких чуток. Виходити з каламутної річки – вчасно зрозуміти джерело чуток і припинити розмови, що не відіб’ється на вашій честі. Якщо ви тонули в каламутній річці – результат всіх пліток буде для вас невтішним. Будьте розумніше!

Струмок мутний і з сміттям? Наяву бійтеся збитків, втрат. Горе і смуток вас чекає, якщо ви чіпали воду рукою або переходили каламутний потічок.

Якщо у сні ви бачили ставок, який був затягнутий тванню – ви близькі до стану депресії, занадто багато переживань останнім часом. Потрібно видихнути, заспокоїтися, знайти внутрішню гармонію, поки справа не дійшла до серйозної хвороби.

Чекайте зради або наклепів від близьких друзів, якщо побачили озеро з каламутною водою. Сон, де ви купалися в такому озері, говорить про те, що нині не саме вдале для сварок з близькими і рідними, вони можуть призвести до сильного стресу.

Дуже нехороший знак – побачити каламутне болото. Сон, каламутна вода в якому була болотній, обіцяє великі неприємності у всіх сферах – фінансової, любовної, сімейної. Після такого сну ви просто «погрязните» у проблеми. Якщо ви не зміните ставлення до життя, то вам буде дуже важко. Постарайтеся більше займатися саморозвитком, зміните роботу, завітайте на відпочинок, тоді життя зміниться на краще.

Як говорить сонник, каламутна вода в річці вказує на чутки про вашу персону.

Бачити брудний басейн і купатися в ньому

Каламутна вода в басейні віщує дрібні проблеми, з якими ви зможете впоратися. Якщо вода брудна, застояна і ви бачите з боку, що в басейні давно ніхто не плавав – значить в ділових, або в сімейних відносинах прийшла пора затишшя, у найближчі місяць–два на розвиток можете не розраховувати.

Купання в каламутній воді передвіщає вам брудні плітки, які за спиною пускають ваші близькі знайомі, з метою «заплямувати» вашу репутацію. Вам потрібно придивитися до оточення і не давати приводів для чуток.

Каламутна вода в квартирі або будинку

Трактування снів може кардинально змінитися, якщо у сні ви бачили брудну воду в чомусь більш дрібному. Наприклад, якщо приснилася каламутна вода в раковині, це означає, що ви займаєтеся нелюбимою справою, і це приносить вам проблеми. Якщо вода йде з раковини – ви зможете вирішити свої труднощі.

Бачите ванну з брудною водою? Значить, скоро зіткнетеся з відкритим проявом зла. Якщо ви миєтеся або лежите в такій ванні – ви не зможете його розпізнати і доведеться боротися зі злом «голими руками», що заподіє вам біль. Сон, де ви зливаєте каламутну воду або виходите з ванної, говорить про те, що ви зможете впоратися з неприємностями, які принесе вам зла людина.

Каламутна вода в каструлі віщує сімейні чвари або сварки з сусідами. Вас чекає втома від вирішення проблем, якщо ви бачите брудну воду у пляшці. Побачити каламутну воду, налиту в стакан — ви будете перебувати в нечистих «обманних» відносинах, стомлення від яких вже дає про себе знати. Краще всього буде перепочити, відпустити на якийсь час «хворі» відносини і розібратися в собі.

Якщо уві сні випити брудної води з пляшки або склянки, наяву є небезпека шлункових захворювань. Можливо серйозне отруєння, тому зараз потрібно уважніше ставитися до продуктів і стежити за харчуванням.

Температура води – гаряча або холодна

  1. Крижана каламутна вода у сні означає проблеми зі здоров’ям. В даний час вам необхідно пройти медичне обстеження у фахівців. Так як захворювання зараз можуть бути приховані – краще не відкладати у «довгий ящик».
  2. Холодна вода у сні, навпаки, обіцяє вам міцне здоров’я, благополуччя, поліпшення справ. Якщо вода була каламутна, значить, хтось постарається вам насолити.
  3. Якщо уві сні ви п’єте гарячу воду, доля підготувала для вас випробування. Якщо при цьому вода була каламутна – випробування виявляться вам не під силу.
  4. Тепла вода сниться до сімейного благополуччя. Тепла вода каламутна говорить про сторонню людину, якій вдасться розбити вашу ідилію, що призведе до сварок і нерозуміння.
  5. Збитки і втрати, які відбудуться тільки з вашої вини, можна очікувати, якщо ви бачили сон про киплячу каламутну воду. Також сонник вважає, що кипляча вода говорить про надмірної емоційності сновидця, що може йому нашкодити.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

До чого вам приснилася каламутна вода? Різні сонники по-різному трактують ситуації з сновидінь. Ми зібрали відповіді найпопулярніших з них – це ті сонники, передбачення авторів яких вважаються самими правдивими на сьогоднішній день. Як вони відповідять на ваші питання, давайте подивимося, порівняємо тлумачення, знайдемо між ними схожість і відмінність.

Каламутна вода в склянці обіцяє вам проблеми у відносинах.

Сонник Міллера – серйозні неприємності

Мутна водиця уві сні – ознака горя і великих неприємностей. Вас може покинути радість, і її місце займе смуток і печаль. У тому випадку, коли уві сні ви поринаєте в брудне озеро — ви потрапите в прикру ситуацію, з якою вам важко буде вибратися, вона огорне вас, як пастка. Якщо ви бачите, що на воді є сміття, листя або тіна, то вас чекають фінансові труднощі, можливо заподіяння шкоди здоров’ю.

Сонник Ванги – погані новини для вас

В цьому соннику про каламутній воді сказано, як про близьких прикрих загвоздках в житті, для вирішення яких вам знадобиться чисте серце і здоровий розум. Неприємні новини вас чекають, на думку Ванги, якщо ваш будинок залила брудна вода.

Тонути в каламутній воді, на її думку, означає, що у вас незабаром з’являться серйозні проблеми, їх вирішення здасться вам нездійсненним завданням, і ви витратите на них всі свої сили.

Сонник Фрейда – нереалізовані бажання

Фрейд говорив про воду як про один із найважливіших знаків у сні. Він вважав, що це символ зародження дитини, а також жіночого початку. Бачити каламутну воду у сні – наявність нереалізованих «брудних» фантазій, які сновидець прагне втілити в життя. Поїти когось брудною водою – заборонене сексуальний потяг до чоловіка або жінки, бажання «гарячої» зустрічі. Пили воду самі – чи є проблеми в інтимній сфері з функціонуванням статевої системи.

Сучасний сонник – печаль і розставання

До невдач, випробувань і расставаниям може приснитися каламутна вода. Якщо ви п’єте брудну воду, значить, скоро дізнаєтеся про хвороби, яка пройде безсимптомно. Брудна вода в склянці віщує зраду чоловіка або дружини, так само можна чекати проблем, які поки що ще можна уникнути. Зараз треба бути дуже уважним при виборі ділового партнера і укладання угод, великий ризик обману і «нечистої гри».

Висновок

Вода – це символ життя. З’являючись в наших мріях, вона попереджає про те, що прийшла пора замислитися про своїх вчинках і зробити висновки про свою поведінку. Каламутна вода – особливий знак, що щось у вашому житті йде не так. Не потрібно залишати без уваги такі сновидіння, слід обов’язково прислухатися до знаків долі. Будьте щасливі і успішні, а наш сонник допоможе вам відкрити дверцята в майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code