Сонник до чого сниться зброя, тлумачення і значення сну для чоловіків і жінок

Сон з подібним сюжетом може обернутися справжнім кошмаром. До чого сниться зброю? Як говорить сонник, зброя у сні означає, що вас оточують вороги та суперники, можливо, вам загрожує небезпека. Іноді цей неприємний і страшний сон може пророкувати печаль, нужду і занепокоєння. Винятком може бути сон, зброя в якому було красивим, старовинним, багато прикрашеним, усипаним дорогоцінними каменями — такий сон передвіщає молодій людині багату і красиву життя, а також щасливий шлюб.

Сонник до чого сниться зброю чоловікам і жінкам, що означає такий сон.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Володіти уві сні зброєю говорить про те, що ви хочете тримати все під суворим контролем. Просто дивитися на зброю – вести довгі, ні до чого не зобов’язують розмови. Якщо ви бажаєте смерті конкретній людині уві сні – наяву у вас проявляється сексуальність з усіма витікаючими наслідками: ви прагнете бути чесним, організованим, але разом з тим агресивним.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Якщо чоловікові приснилося зброю, ви розчарувалися в комусь або чомусь. А якщо ви ще й стріляли, то чекайте вагомих втрат, можлива крадіжка. Чоловік, що володіє дорогим або іменною зброєю уві сні, може бути упевнений в своїй обраниці, вона не тільки красива і розумна, але ще і дуже багата.
 2. Жінка, яка бачить вогнепальну зброю, може зробити непрощенну помилку, відноситься до вибору партнера. Ви можете втратити справжню любов, обмінявши її на швидкоплинну пристрасть і захоплення.
 3. Молода дівчина, побачивши зброю уві сні, може занадто легковажно ставитися до свого життя. Про вас також можуть пліткувати за спиною.
 4. Тримати в руках зброю для дитини може означати несподіваний подарунок. Якщо на дитину уві сні направляють зброю, він знаєте, що в чомусь винен і його чекає покарання.

Тримати зброю в руках

До чого сниться зброю в руках — ознака недовіри до оточуючих. Коли ви озброєні і йдете в напад, наяву ви відчуваєте свою силу і впевненість, вас чекає успіх у справах. Зброя в руках ваших друзів буде означати, що вас підтримають і допоможуть прийняти правильне рішення. Але потрібно звернути увагу, на кого направляють зброю. Якщо його хочуть використати проти вас, можливо недовіру з боку близьких людей.

Вогнепальну або холодну зброю

Меч, шпага або шабля у сні — символ прекрасного здоров’я і фізичної сили. Меч завжди вважався благородним зброєю, сон говорить про те, що його власник чесний у своїх помислах. Сон, у якому ви могли побачити колюча або метальна зброя, буде попереджати про ворогів і напасті. Спори, розбирання та участь у темних справах будуть підстерігати вас незабаром.

Знайти шаблю уві сні — ваша компанія вам не підходить, вони вас не гідні. Розбити її — значить бути зганьбленим. Закривавлене зброя — символ вашої невпевненості, щастя може відвернутися від вас, бережіть те, що у вас є.

Мисливська зброя говорить про вашу мужність і відвагу, ви готові до ризикованих дій. Можливі сварки і неприємності, якщо зброя була іржаве або брудне. Якщо воно було зламано, вам слід поберегти себе і звернути увагу на здоров’я. Мати при собі зброю — ви можете розраховувати на своєчасну допомогу друзів.

 • Рушницю у сні — символ домашніх сварок і образ;
 • Пістолет у сні — вважається добрим знаком, ви будете отримувати задоволення від різних дрібниць;
 • Гвинтівка — символ вашого авторитету, вам будуть беззаперечно підкорятися. Також гвинтівка сниться до надмірної опіки, ви занадто серйозно ставитеся до багатьох речей. Гвинтівка з оптичним прицілом – до конфлікту на романтичній основі. Варто приділити увагу своїй другій половинці, інакше вона піде шукати увагу на стороні.
 • Якщо ви використовуєте в якості зброї такі інструменти, як вила, лопату, значить у вас йде конфлікт між практичної і творчої сторонами вашого головного мозку, а також агресивними аспектами вашої особистості.

Ви були озброєні або були жертвою

Що означає холодна та вогнепальна зброя по соннику.

Якщо вам приснилося, що ви на мушці у снайпера, це говорить про вкрай напруженої ситуації, яка затягнулася. Швидше за все, на роботі ви перебуваєте з ким-то в стані холодної війни. Вам варто підійти першим, вибачитися, навіть якщо ви вважаєте себе правим, і конфлікт буде залагоджено.

Якщо в ролі снайпера виступаєте ви, це означає, що скоро з вами станеться курйозна ситуація, де доведеться виступати в абсолютно незнайомому амплуа. Приготуйтеся імпровізувати.

Стріляти в обличчя представнику протилежної статі — вас чекає сексуальна пригода. Влучний постріл у сні в людини своєї статі буде означати, що ваші проблеми вирішаться і планами нічого не загрожує.

До чого сниться стрільба з зброї — вона обіцяє великі неприємності і скандали. Якщо закоханий чоловік чує постріл, суперник готовий його потіснити, будьте напоготові. Спалах пороху при пострілі символізують емоції, чим більше диму, тим більше негативу у ваших почуттях. Читайте також: до чого сниться війна.

Бачите в сні, як ви чи хтось інший заряджає зброю? Ви навмисно провокуєте скандал. Будьте обережні, це обійдеться дуже дорого.

Якщо сниться, що ви поранені стрілою, наяву ви занадто зациклені на собі, занадто честолюбні. Якщо чоловікові сниться, що він тримає в руках власний, іменний пістолет, наяву він віддається задоволень. Якщо ж такий сон сниться жінці, замість справжньої любові вона віддасть перевагу плотські втіхи, пристрасть, про що згодом буде шкодувати.

Бачити зброю з боку

Якщо ви бачите себе в збройовому магазині, вибираєте зброю — колись давно ви образилися на одного і досі не можете простити його. Поміркуйте, цілком можливо, один сказав вам не дуже приємну річ, але він хотів для вас найкращого. Вибачте його, всім від цього стане легше.

 1. Бути присутнім при перестрілці — ви станете причиною великої сварки між вашими друзями. Можливі вигоди не варті ваших друзів, зупиніться, поки не пізно. Чути постріли у сні – провісник збитку і злиднів.
 2. Якщо ви добре озброєні і йдете в напад, такий сон віщує перемогу у важливій справі і повагу оточуючих. Якщо ж доводиться тримати оборону, то життя буде складно подолати перешкоди, вам будуть навмисно заважати. У відносинах подружжя такий сон загрожує розлученням.
 3. Якщо сниться, що ви потрапили на склад зброї – наяву ви потрапите в дуже неприємну ситуацію, з якої будете дуже довго вибиратися. Стріляти в сні по живій мішені, особливо, якщо це людина чи собака, означає що обставини змусять вас піти на жорстокий крок.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Вогненебезпечна зброя — символ небезпеки та попередження про неї. Покупка зброї радить звернути увагу на те, що говорять за спиною. Хтось негативно обговорює ваші дії, оцінює вчинки. Хтось поклав зброю у ваші руки — доведеться брати участь у нечистих справах. У різних сонники можна знайти ще більше цікавих тлумачень цього образу.

Сонник Міллера – скандали і сварки

 1. Для жінки зброю небезпечний знак, вона може бути затягнута в скандал, який вплине на її репутацію. Якщо жінка в шлюбі, то виною всьому будуть незнайомі дами. У вашого чоловіка з’явилася коханка, що сильно вплине на ваші стосунки.
 2. Зброя для чоловіка — символ його природи, вона може взяти над вами верх. Не будьте грубим і агресивним, це може принести біди і нещастя. Почути розмову про зброю — ви порушите чиїсь підступні плани. Стрільба — символ вашої перемоги над супротивником.

Сонник Ванги – нечисті наміри

 • Чистити зброю — знак великої сварки, яка може закінчиться бійкою;
 • Зламане зброю -знак позитивний, до перемир’я і залагодження всіх конфліктів;
 • Якщо уві сні ви купуєте зброю — деякі ваші дії не законні і не мають мирного характеру;
 • Подарувати кому-то зброя — теж недобрий знак, можливо, ви хочете заподіяти людині біль.

Сонник Фрейда – агресивний характер

Зброя у сні — неприємний знак. Ви занадто любите наполягати на статевому акті, ваш партнер дуже незадоволений. Можливо, ви схиляєте партнера не по своїй волі, в цей момент бажання настільки сильне, що ви нічого не можете з собою вдіяти.

Постріли з пістолета — ознака рішучих дій, що пора приймати, інакше партнер піде. Постарайтеся не витрачати час даремно, навіть якщо дуже важко робити перші кроки, не розчаруйте обранця.

Махати шаблею у сні – можливо, ви боїтеся розчарувати близької людини, будьте впевненіше.

Сучасний сонник – грошові втрати

Стрільба з зброї — провісник втрати фінансів, несподіваного збитку. Коли ви влучно стріляєте, це означає, що ви переможете своїх ворогів. Також зброю у сні — символ вашого недовіри до світу, ви намагаєтеся закритися від людей.

Висновок

Якщо ви володієте уві сні зброєю, це може означати вашу перемогу над ворогом, вдала стрільба прискорить перемогу. Після сну, в якому ви бачили зброю, варто нічого не робити, ніяких нових починань. Тримайтеся нейтрально, і можливо, напасті залишаться позаду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code