До чого сниться Гвинтівка: тлумачення в різних сонниках

Гвинтівка – це нарізна стрілецька зброя, вона була винайдена ще в дев’ятнадцятому столітті, але набула поширення трохи пізніше в часи Першої світової війни. Як свідчить сонник, гвинтівка попереджає, що настав час змін, перш за все всередині себе…

Тлумачення сну в залежності від деталей

Сновидіння, в якому чоловік побачив гвинтівку має в соннику неоднозначне тлумачення:

  1. Значення для жінки. Такий сон є символом напружених відносин з коханою людиною (чоловіком або хлопцем). Конфлікти виникають з-за дрібниць, тривають значно довго. Вільний час проводите в галасливих компаніях, вживаєте алкоголь, курите, часом ведете аморальний спосіб життя. Навколишні ставляться до Вас з недовірою, вважають несерйозною людиною, на якого впливають друзі. Якщо зараз не почати змінюватися, то можна залишитися на самоті.
  2. Значення для чоловіка. Ви не вмієте контролювати своїх емоцій, з колегами трапляються сутички з тих чи інших питань. Нерідко підвищуєте голос на людей, старших за віком, ставлячи їх з собою на один рівень. Вчіться з повагою ставитися до людей, не демонструйте своєї переваги над ними, не тисніть своєю енергетикою. Починайте змінюватися зараз, поки можна ще щось виправити.
  3. Стріляти з гвинтівки. Ви прагнете досягти успіху в якійсь справі і йдете по вірному шляху. Робіть те, що робили і успіх обов’язково прийде. Якщо ви стріляєте на війні, (а не по мішені або на полюванні ) то рекомендуємо подивитися тлумачення з цього символу.
  4. Заряджати гвинтівку. Чистити, перебирати або заряджати гвинтівку або рушницю з патронами означає, що наяву ви отримаєте складне завдання або доручення на роботі. Постарайтеся його виконати на всі 100% і нагорода перевищить всі ваші найсміливіші очікування.
  5. Купувати гвинтівку. Їли в сні ви йдете в збройовий магазин і купуєте там мисливську гвинтівку — вам слід тимчасово відсунути справи і відпочити з друзями на природі.

Сонник Міллера

Якщо уві сні стріляєте з гвинтівки, але не потрапляєте в ціль, в реальному житті з Вами часто трапляються ситуації, впоратися з якими буває не під силу самому. Ви володієте завзятістю і пунктуальністю, не терпите лестощів і уникаєте спілкування з такими людьми. Що ж тоді відбувається? Можливо, минулого життя не вміли цінувати те, що мали, тепер доводиться розплачуватися за свої гріхи.

Сонник Ванги

Побачене уві сні зброя є символом того, що ви зможете досягти успіхів у будь-якій справі, якщо не кинете на половині шляху. Бувають важкі хвилини, коли все валиться з рук, здається, що виходу вже немає. Але рано чи пізно це обов’язково закінчиться, не варто впадати у відчай, впадати в депресивний стан, опускати руки, уникати спілкування з рідними людьми.

Сонник Фрейда

Вас намагаються наздогнати і стріляють по ногах з гвинтівки? Наяву навколо вас не дуже гарне оточення, яке робить негативний вплив. Не панікуйте, після того, як прокинетеся, спробуйте детально згадати сон, не упускайте дрібниць. Там було зашифровано послання, завдяки якому можна змінити своє життя в кращу сторону. Не ігноруйте це сновидіння!

Висновок

Якщо наснилося гвинтівка, то не варто панікувати після того, як прокинетеся. Не завжди такий сон може нести в собі негативне значення, багато що залежить від обставин, від емоцій, які відчував людей. Спробуйте витлумачити інші складові вашого сновидіння — можливо його значення зміниться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *