До чого сниться вірус: тлумачення в різних сонниках

Вірус є неклітинним інфекційним агентом, якому під силу поширюватися всередині живого організму, у нього бувають різноманітні форми і наслідки. Як стверджує сонник, вірус (грип чи СНІДУ) уві сні не завжди несе негативне значення, але закликає задуматися про свій спосіб життя. А тепер давайте розбиратися докладніше…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Підхопити вірус. Якщо уві сні людина захворює на грип, то наяву можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Останнім часом почастішали напади головного болю, які тривають протягом тривалого часу. Потрібно сходити на прийом в лікарню, здати відповідні аналізи, якщо буде потрібно, пройти лікування. Не ігноруйте сновидіння, адже в ньому дано послання, як чинити в тій чи іншій ситуації.
  2. Вилікуватися від вірусу. Такий сон говорить про те, що сновидець зможе домогтися успіхів у будь-яких справах, якщо постарається. Володіє цілеспрямованістю і завзятістю, впевнено крокує по життю, вміє аналізувати свої помилки, щоб не повторювати їх надалі.
  3. Захворіти вірусом СНІДу (ВІЛ). Вас чекають конфліктні ситуації з оточуючими на роботі або в сім’ї. Однак будь-яка людина повинна вміти себе контролювати. Відносини з сім’єю повинні бути ідеальними! З оточуючими повинна панувати гармонія і взаємоповага, допомога і підтримка в скрутну хвилину.
  4. Купувати ліки від вірусу в аптеці. Ви хочете знайти вихід з ситуації, що склалася і робите досить успішно!

Сонник Міллера

Уві сні рідна людина підхоплює Вірус, і ви надаєте йому допомогу? У реальному житті ви звикли до порядку і дисципліни, з раннього дитинства батьки привчали до цього. Через це нерідко виникають розбіжності всередині сім’ї, тому що намагаєтеся привчати до порядку своїх домашніх. На робочому місці намагаєтеся підтримувати чистоту, кожен день перед відходом протираєте пил.

Сонник Ванги

Неоднозначне сновидіння, яке може надавати і позитивне, і негативний вплив. Будь-яка хвороба є попередженням про якісь проблеми зі здоров’ям. Зверніть увагу на своє самопочуття: таким чином зможете уникнути зіткнень з оточуючими, які нерідко намагаються виводити на емоції, але ви вміло тримайте себе в руках.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні починаєте хворіти, значить наяву настав час подивитися на себе з іншого боку, навчитися аналізувати свої вчинки, йти на компроміс. Відносини з близькими людьми останнім часом дуже напружені, суперечки відбуваються на рівному місці через дрібниці. Характер у сновидця не ангельський, може розлютитися і наговорити нехороших слів, але швидко відходить і просить вибачення.

Висновок

Сновидіння, в якому ви або ваші близькі хворіють якимось Вірусом, не завжди може нести в собі лише негативні риси. Багато в трактуванні сонників залежить від того, як ви себе почували після пробудження. Крім того спробуйте витлумачити інші символи зі свого бачення: можливе тлумачення значно зміниться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *