До чого сниться Шибениця: тлумачення в різних сонниках

У глибоку давнину шибениця являла собою примітивну споруду, яку використовували для страти злочинців. Її застосовували багато століть у всіх країнах світу, і до цих пір вона є символом поганої, брудної смерті, покарання і розправи. Однак, як вважає сонник, шибениця нерідко є хорошим знаком…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Значення сну для дівчини. Якщо шибеницю побачила незаміжня дівчина, наяву її чекає зустріч із забезпеченим чоловіком. Він хороший собою, сподобається з першої ж зустрічі, але не треба поспішати і підпускати його до себе. Вміє красиво доглядати, говорить компліменти і дарує подарунки. Ситуація може в корінь змінитися після того, як сновидицей вирішиться створити з ним сім’ю.
  2. Значення сну для чоловіка. В житті сновидця часто відбуваються події, на які він ніяк не може вплинути. У важкі хвилини намагається не спілкуватися з оточуючими, повністю занурюється в свої думки, замикається в собі. Вийти з такого стану важко, але у нього непогано виходить.
  3. Вас ведуть на шибеницю. Вас турбує майбутня справа або захід, ви абсолютно не уявляєте, як воно пройде і закінчиться. Однак турбуватися не варто — все пройде як треба. Робіть що повинні-і все складеться відмінно.
  4. Бачити повішених на шибениці. У вашому оточенні є ті, хто потребують вашої допомоги! Озирніться по сторонах і подумайте чим ви можете допомогти в ситуації, що склалася родичу, другу, товаришеві по службі по роботі.
  5. Бачити порожню шибеницю. Проблема, яка турбує Вас в даний момент — не варто настільки пильної уваги, вона вирішиться і без вашої уваги. Рекомендуємо Вам переключитися на щось інше.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вам було видіння, як вішають Ваших ворогів або недоброзичливців, то наяву зможете досягти успіхів у будь-якій справі, якщо докладете для цього багато зусиль. Потрібно намагатися більше часу приділяти роботі, ставитися до виконання доручень відповідально. Начальник намагається завантажувати вас роботою, але ви не поспішайте приступати до виконання, відкладаєте на завтрашній день.

Сонник Ванги

Це дуже гарне сновидіння для жінки, якщо уві сні вона з боку спостерігає за тим, як вішають незнайому людину. Наяву незабаром познайомиться з представником протилежної статі, який підходить на роль чоловіка. З першого погляду можете не звернути на нього уваги, але через пару днів змініть свою точку. Союз буде довгим і міцним.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні приймаєте участь у розправі: готуєте поміст або мотузку для повішення — то наяву можете бути втягнуті в не дуже хорошу ситуацію, в результаті чого зіпсуються стосунки з коханою людиною. Сонник Фрейда вважає, що на вас намагаються впливати, нерідко виводять на емоції шляхом провокації. Не піддавайтеся на ці хитрощі, відійдіть в сторону або покиньте це місце зовсім, поки ще не пізно.

Висновок

Сновидіння може здатися страшним, але це не означає, що воно несе в собі тільки погане. Не панікуйте і після пробудження, спробуйте згадати деталі подій можливо якийсь інший образ з вашого сну змінить тлумачення в іншу сторону!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *