До чого сниться віскі: тлумачення в різних сонниках

Віскі-міцний алкогольний напій, перевагу якому віддають представники сильної статі. Своє поширення набули ще з кінця п’ятнадцятого століття, але навіть тоді цей напій міг дозволити собі не кожен. Як вважають сонники, віскі може символізувати як алкогольну залежність, так і зміни в житті, давайте розбиратися детальніше…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Пити віскі уві сні. Таке сновидіння є застереженням для людини. Звертайте увагу на своє здоров’я, не вживайте багато алкогольних напоїв, інакше поступово виникне залежність, впоратися з якою дуже важко. Краще, звичайно, взагалі відмовитися від них, тоді зможете поправити своє матеріальне становище. Задумайтеся, поки не пізно, можна звернутися до фахівців, які допоможуть впоратися з згубною звичкою.
  2. Купувати віскі. Уві сні відправляєтеся в магазини, щоб купити пляшку віскі, але не можете знайти його на вітрині? Наяву Ви можете кардинально змінити своє життя, переїхати на нове місце проживання, змінити професію. Наш онлайн сонник вважає, що вам більше підходить творчий вид діяльності, ви постійно перебуваєте в пошуку нового і цікавого!
  3. Наливати віскі але самому не пити. Вас обтяжує заздрість до одного з ваших знайомих. Щоб уникнути неприємностей Вам слід позбутися від неї.

Сонник Міллера

Якщо уві сні розбиваєте пляшку з дорогим алкоголем, то в реальному житті у вас є заздрісники, що видають себе за друзів. Такі люди володіють потужною енергетикою, намагаються надавати на Вас вплив. Не піддавайтеся на провокації, краще дотримуватися своєї точки зору і обмежити спілкування з ними. Поруч з вами є люди, перевірені часом, з ними і спілкуйтеся.

Сонник Ванги

Бачити пляшку віскі в будь-якому контексті-не зовсім гарне сновидіння, найчастіше є передвісником розчарування в близькій людині. Відносини з ним зіпсувалися, вільний час проводите в колі знайомих, нерідко вживаєте міцні напої. Почніть змінюватися прямо зараз, поки ще не пізно, інакше будете шкодувати протягом усього життя.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні людина приносить пляшку віскі у свій будинок, але вона зникає, значить наяву він часто потрапляє в заплутані історії. Стосунки з протилежною статтю складаються не завжди, хоча на нього дивляться з розчуленням, захоплюються красою, але не звертають уваги на внутрішній світ. За характером сновидец-вперта людина, яка не може чути критику на свою адресу.

Висновок

Міцний алкоголь навіть уві сні робить негативний вплив на реальне життя людини. Все добре в міру! Але не треба поспішати з висновками: спробуйте згадати обставини, при яких побачили цей символ і розтлумачити всі його складові, можливо сенс кардинально зміниться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *