Спатіфіллум і антуріум — прикмети

Джунглі Латинської Америки подарували любителям екзотичної флори два чудових квітки — спатіфіллум і антуріум. Незважаючи на свою явну «спорідненість», вони відрізняються забарвленням, умовами розведення і численними забобонами, які поголос пов’язує з цими рослинами.

  • Перший називають «жіночим щастям»;
  • Другий вважають символом чоловічого начала.

Здавалось би — повна гармонія, проте в одному горщику спатіфіллум і антуріум тримати не варто, вже дуже по-різному вони відгукуються на людську турботу.

Спатіфіллум і антуріум — прикмети для жінок і чоловіків

Жінкам

Що таке щастя жінки в традиційному сенсі? Міцний шлюбний союз, любов та достаток, теплота і взаєморозуміння у стосунках. І народження малюка — як вінець повної сім’ї. Живим символом усіх цих радощів вважається спатифиллум. Його особливо рекомендують в якості талісмана одиноким дамам і тим, хто ніяк не може обзавестися дитиною. Приживеться «тропічний прибулець» на підвіконні, прикрасить квартиру своїми квітами — всі мрії збудуться!

Чоловікам

Антуріум — символ мужності. Він чудово впливає на енергетику приміщення в цілому, захищаючи і оберігаючи всіх домочадців. І все-таки найбільше рослина піклується про представників «сильної половини». Такий зелений друг зробить господаря успішніше у всіх сферах — від кар’єрних до інтимної. Правда, щоб талісман заробив, доглядати за антуріумом теж повинен саме чоловік.

Спатіфіллум і антуріум — прикмети для сімейного щастя

Ніякої містики

У спатифиллума є чарівна пастельний «спідничка» навколо серцевини, іменованої качаном. Квітуча рослина дійсно нагадує скромну наречену в стильному вінчальному платті. Але своїми бутонами воно радує не кожну господиню — тільки саму уважну, готову ніжно доглядати за зеленим «вихованцем». Втім, спатифиллум невибагливий і не доставляє особливих турбот, воліє жити в тіні, не терпить надмірностей в поливі і підгодівлі.

«Чоловічий» квітка не такий! Антуріум демонструє явні ознаки «альфа-самця»: яскраво пламенеет, привертаючи загальну увагу, любить сонячне світло строго дозованої інтенсивності. Загалом, потребує постійного догляду. Конкурентів поруч з собою не терпить, тому інша рослина на своїй території, швидше за все, знесилиться, завадить повноцінного цвітіння.

Але в одній кімнаті спатіфіллум і антуріум можна тримати разом — візуально вони чудово доповнюють один одного.

Трохи магії

В езотеричному плані подібне сусідство також має ряд переваг. Ідеальний варіант — якщо закохані або дружини одночасно подарують один одному «персональні» рослини в горщиках.

Спатіфіллум і антуріум разом прикмети називають символом гармонії: жіноче і чоловіче начало приходять в рівновагу, дві енергетики успішно прикривають житло від різних бід.

По цвітінню цієї «рідні» можна навіть зробити висновок про те, чи щасливі вони. Якщо спатифиллум зачах — його господиня не відчуває себе коханою. Захворів антуріум — чоловікові не вистачає поваги та тепла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code