Срібло – прикмети, пов’язані з благородним металом

Колись срібло вважалося цінніше золота – завдяки набору містичних властивостей, які приписували цьому металу. Його присвячували богам, використовували для створення самих потужних талісманів. Срібне колечко, приміром, не тільки прикрашали жіночі пальчики, але і гарантувало вірність господині своєму коханому, її сімейне щастя. Цікаво, що багато прикмети, пов’язані з цим металом, мають цілком з’ясовні з наукової точки зору коріння.

Срібний «оберіг» від хвороб

Нездужання

Абсолютно точно доведений факт: при взаємодії з деякими речовинами срібло тьмяніє, змінює колір. Саме тому існує прикмета: чорніє срібло – чекай проблем зі здоров’ям. Багато серйозні хвороби довгий час нічим себе не видають, але обмінні процеси на них реагують. В першу чергу змінюється склад людського поту, який потрапляє на ювелірний виріб при зіткненні з тілом. Так що чорнота, що з’явилася на кільці або браслеті – привід уважно прислухатися до свого організму.

Пристріт і псування

Щось схоже відбувається при псуванні або банальне пристріт. Негативний магічний вплив послаблює людини, запускає механізм руйнування здоров’я. Відчути це на ранніх стадіях потерпілий не може, але срібло не обдурить. Улюблене виріб раптово потемніло? Це серйозний привід, щоб переглянути спосіб життя, переоцінити відносини з оточуючими, енергетично почистити себе або своє житло.

Золото з сріблом

Забороняють прикмети носити золото і срібло разом? Якщо не брати до уваги сучасні забобони, породжені вимогами модних дизайнерів, можна без побоювань поєднувати обидва металу. Це скоріше піде на користь. У давнину не випадково існував звичай – одночасно носити срібло, золото і мідь (наприклад, у вигляді «пачки» браслетів). Такий набір прикрас забезпечував регулярне надходження в організм іонів металів, життєво важливих для людини.

Чуже срібло – носити чи викинути?

Чуже

На відміну від діамантів і навіть золота, які досить довго «зберігають вірність» колишньому власникові, срібло – метал демократичний. Його можна без побоювань купувати з рук, хоча перед носінням слід обов’язково очистити. В першу чергу необхідно промити виріб проточною водою, потім на кілька годин залишити під світлом місяця (де-небудь на підвіконні), а потім ще одну ніч потримати у себе під подушкою. Після цього срібло офіційно визнає нового господаря і починає його оберігати.

Якщо знайти?

Можливо, вам пощастило знайти срібло – прикмета, що забороняє його носити, працює тільки в одному випадку. Мова йде про ситуації, коли виріб було виявлено на вулиці, точніше – на перехресті. Не виключено, що воно було спеціально залишено тут в якості відкупу Вищим Силам після якогось магічного обряду, тому зберігає в собі концентрований негатив, знятий з колишнього власника. Краще не брати такі речі голими руками, в ідеалі – просто проходити мимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code