Стук у двері – прикмета

Радіти гостям – це нормально для більшості людей, ось чому стукіт або дзвінок у двері зазвичай не викликає негативних емоцій. Людина йде впускати гостя, відкриває двері – а там нікого. Може бути, хто-то двері зачепив випадково. Або діти бавляться. А може, це щось значить.

Що означає стукіт у двері

До поганого?

У класичному тлумаченні прикмети така подія несе в собі негатив. Якщо ви почули стукіт у двері, а нікого немає – значить, чекайте поганих звісток. У гіршому варіанті це може бути смерть родича. Іноді – загибель улюбленого домашнього вихованця.

Як уникнути неприємностей?

Щоб відвести біду, не потрібно відкривати з першого стуку. Як говорили наші предки, «Кому треба – постукає двічі». Перед тим, як відчинити двері, подивіться через дверне вічко або вугільної у віконце, щоб переконатися, що там дійсно стоїть людина. Нікого не побачили – відкривати нічого не потрібно.

Якщо на порожній поріг ви все-таки вийшли, сходіть до церкви, візьміть там свічку і обійдіть з нею весь будинок, особливу увагу приділяючи дверних отворів. Знахарки також радять окур поріг будинку і передбанник/коридор димом полину. Кути житла необхідно окропити святою водою.

Віруючим людям можна помістити над дверима ікону – вона буде охороняти мешканців будинку від недобрих гостей і поганих звісток.

Невіруючим на допомогу прийде дзеркало – розташуйте його на вхідних дверях.

Коти допоможуть

Можна завести вдома кішку, найкраще – чорну, білу або триколірну. Такий домашній вихованець сам здатний відігнати від господаря частина бід і напастей, пов’язаних з потойбічними силами. Собака теж згодиться – якщо гавкає на двері, з-за якої пролунав стукіт, значить, це подія не має містичне підґрунтя. Якщо ж пес спокійно сидить або спить, значить, стукіт був чутний тільки вам. Не відкривайте двері, і уникнете біди.

До чого сниться стукіт у двері

Уві сні стукіт прийнято асоціювати з попередженням, якимось сигналом, який намагаються дати вам вищі сили. Тут потрібно дивитися на загальну канву сну. Якщо сон був в цілому позитивним, радісним, сонячним світлом, приємними людьми, цікавими подіями, то стук, почутий під час такого сну, обіцяє вам радісними звістками, які вас здивують.

Якщо сон був похмурим, з обривистими видіннями, і залишив у вас тривожне почуття, то стукіт у такому сні попереджає про прийдешні неприємності.

Варто пам’ятати, що гучний виразний звук може пробиватися крізь сон, навіть не будячи людини. Можливо, під час вашого сну хтось приходив в гості або сусіди надумали забити в стіну цвях. Так що не приймайте таке сновидінні занадто близько до серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code