Стук у вікно – ознака радості або горя?

У вікна і двері стукають не тільки люди. Інколи винуватцями такого звуку є птахи, гілки дерев або сутності потойбічного світу. Коли людина явно чує стукіт і не виявляє, хто або що його виробляє, кажуть, що в дім прийшла біда.

Однак це не зовсім так. Стук у вікно вдень прикмета тлумачить як попередження про одержання звісток здалеку. Він може бути наслідком проказ сусідських діточок або знудженого домовика.

Стук у вікно: що робити з прикметою

Найчастіше в шибку стукають птиці. Їх вважають вісниками вищих сил. У більшості випадків вони повідомляють про прийдешні зміни в житті. Хороші або погані вісті несе пернате створіння, залежить від його належності до того чи іншого пташиному спільноті.

Стук невідомого походження може свідчити про присутність в будинку полтергейсту або душ померлих людей, що колись проживали на даній території. Позбавити будинок від непрошених гостей здатний священик або екстрасенс.

Стук в вікно чи двері невідомого походження прикмети і забобони пов’язують з наступними подіями:

  1. Почувся стук у вікно – прикмети радять перехреститися, протерти скло свяченою водою й прочитати молитву. У більшості випадків це знак присутності вищих сил, які попереджають про можливе нещастя.
  2. Стук у вікно ввечері – прикмета смерті або тяжкої хвороби одного з домочадців. У такій ситуації не можна дивитися у вікно і тим більше відкривати його.
  3. Стук у вікно вночі – прикмета знаходження біля житла злих духів, які бродять по землі після заходу сонця і шукають можливість заволодіти людським тілом.
  4. Прикмета – стук у двері має аналогічне перерахованим вище тлумачення.
  5. Стук в двері та вікна напередодні церковних свят нагадує про необхідність відвідати храм і пом’янути покійних.
  6. Якщо стук повторюється кілька днів поспіль в один і той же час – це знак того, що скоро доведеться зустрічати нежданих гостей.

Як захиститися від нечистої сили?

Для відлякування нечистої сили над порогом прийнято вішати різні амулети і обереги, а скла періодично мити святою водою. Відкрити вікно на сильний стук – прикмета негативна. Вважається, що таким чином чоловік відчиняє прохід у потойбічний світ і впускає в будинок біду.

Чути стукіт у сні – до отримання неприємних звісток. Езотерики вважають, що такий сон свідчить про те, що людина не бажає слухати свій внутрішній голос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code