Свербить мочка вуха – прикмета скандалу під дощем

Деякі прикмети мають двояке значення, особливо ті, які стосуються парних частин тіла. Так, наприклад, якщо свербить мочка вуха, прикмета в деяких випадках прогнозує погоду, а іноді свідчить зовсім про інші речі.

З езотеричної точки зору будь-які проблеми, пов’язані з вухами, говорять про небажання людини чути свій внутрішній голос або думка оточуючих людей.

Чому вуха сверблять перед дощем

Всім відомо, що у тих, хто піддається лихослів’я, «горять вуха». Так відбувається, коли об’єкт обговорення при цьому не присутній. А ось до чого вуха сверблять?

Якщо виключити фізіологічні причини свербіння, такі як скупчення сірки, потрапляння води в слуховий прохід, отит і інші захворювання, то вуха можуть свербіти до зміни погоди, а саме до дощу. Таке явище люди помітили давно. Багато переконалися у взаємозв’язку свербежу у вухах з атмосферними опадами на власному досвіді.

У цієї прикмети є цілком наукове пояснення. Людський організм так влаштований, що реагує на будь-які зміни погодних умов. Перед дощем різко падає атмосферний тиск і підвищується внутрішньочерепний. У когось це викликає запаморочення, носові кровотечі, інші відчувають в цей момент шум і свербіж у вухах.

До чого свербить ліве вухо?

Згідно з народними повір’ями, вуха сверблять до скандалу. Від того, яке вухо свербить, залежить, хто буде ініціатором конфлікту. Як відомо, ліва сторона приймає, права віддає.

Тому, якщо свербить мочка правого вуха, то можливі наступні події:

  • наганяй від начальства на роботі;
  • претензії з боку друзів;
  • хамство в громадському транспорті;
  • неприємні висловлювання родичів на вашу адресу;
  • ініційована чоловіком або дітьми сварка.

У кожному разі в майбутньому конфлікті, ви будете обвинуваченою стороною. Простіше кажучи, будете отримувати по повній програмі. Адже саме за це відповідає ліва сторона.

До чого свербить праве вухо?

Свербіж правого вуха так само обіцяє конфлікти, але в цьому випадку ви самі станете їх ініціатором. Тому чекайте наступних ситуацій:

  • гнівною петиції вчителя в щоденнику дитини;
  • нехлюйства підлеглих;
  • випорожнень сусідської вівчарки під своїм порогом;
  • веселого й п’яного чоловіка, гульнувшего на всю зарплату.

Та хіба мало ситуацій, в яких стримати емоції просто не вдасться. Можливо вам просто захочеться влаштувати скандал на рівному місці. Важливо те, що сварка обов’язково станеться, і почнете саме ви.

Якщо сверблять обидва

Якщо сверблять мочки обох вух одночасно, ймовірно, вам доведеться виступити в ролі миротворця. Поряд з участю в конфліктних ситуаціях, зачесавшееся вухо може попереджати про одержання звісток.

До речі, психологи вважають, що людина, теребящий або почухує мочку вуха під час розмови, бажає скоріше її закінчити або припинити ваш монолог і висловити власну думку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code