Свербить сосок: прикмета

Жіночі груди – одна з головних частин організму. І справа не тільки у зовнішній привабливості або статевих відмінностях. Саме з нею дитина отримує материнське молоко, до грудей приклоняют голову рідні люди і за нею знаходиться серце людини, його душа. Так що не дивно, що цей орган наділений особливою магічною силою, і народні прикмети не обійшли його стороною. Що це за прикмета, сверблять обидва соска, і як трактувати поява родимки на самої інтимної частини тіла?

Якщо свербить правий

Згідно з народними прикметами правий сосок у жінки свербить до швидкої зустрічі з коханим. І від того, наскільки сильно він буде свербіти, залежить те, як скоро ця зустріч відбудеться. В іншій трактовці свербить правий сосок – ознака зради чоловіка. А у жінки у віці віщує зміну погоди. Крім того, варто проявити обережність у спілкуванні зі сторонніми людьми. Це допоможе уникнути можливих суперечок і конфліктних ситуацій.

Якщо свербить лівий

Якщо свербить лівий сосок – прикмети стосуються другої половинки. Ліва груди розташована ближче до серця, і все, що відбувається з нею говорить про серцевих терзаннях. Так і зачесався сосок – вірна ознака того, що ваша друга половинка думає про вас, сумує за вас.

Родимки на грудях і забобони

До материнства

Не варто нехтувати і таким знаком, як поява родимки на ареолі. Вважається, що родимка на соску – ознака швидкого материнства. Причому, це не просто знак поповнення в родині. Дитина, що народилася після знамення, напевно зросте успішним і багатим.

До щастя чи до вибухового характеру?

Люди, народжені з родимкою зліва, навряд чи зможуть пізнати щастя в особистому житті. А якщо родимка у жінки або чоловіки з народження справа, це говорить про їх палкого темпераменту і гарячу вдачу. Але, незважаючи на любов до уваги протилежної статі, вони зберігають вірність у шлюбі. Такі люди можуть також розраховувати на успішне майбутнє і міцну сім’ю.

Про здоров’я

Що стосується здоров’я, то тайські езотерики бачать ситуацію не настільки райдужною. Родимка на правому соску обіцяє захворювання суглобів, отримання травми, інвалідність. Якщо відмітка розташована на лівій груді, то варто приділити увагу серця з-за високої ймовірності розвитку серцево-судинних захворювань.

Насправді більшість цих прикмет – всього лише забобони. І, як показує практика, реальної взаємозв’язку між появою родимки і подальшими подіями немає. А зміни, що відбуваються в житті – щасливі випадковості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code