Свербить спина – прикмета «з натяком»

Іноді важливі сигнали подає нам не навколишній світ, а власне тіло. Точніше, його конкретні частини: сверблячих ніс, палаючі вуха, палаючі щоки. Якщо ви помітили, що останнім часом регулярно свербить спина в області лопаток – прикмети порадять задуматися: посильну чи ношу ви звалили на себе?

Чому і про що сигналізує свербіж?

Спина – найвразливіша наша частина, не випадково не рекомендується показувати свій «тил» супротивникам. Справа навіть не в небезпеці отримати фізичний удар (подібні ситуації все-таки досить рідкісні в житті звичайних, адекватних людей). Просто будь зле побажання, кинуте навздогін, буквально «прилипає» до різних ділянок спини, надалі нагадуючи про себе палінням, свербінням, відчуттям противного холодку, стікає уздовж хребта.

Пристріт та інші езотеричні впливу ззовні здатні проявитися різними ураженнями шкіри. Приміром, прищі на спині прикмети пов’язують з чужою заздрістю, злісними плітками. Якщо чоловік, який став жертвою апное з настільки незвичайною локалізацією, будує зараз якісь далекосяжні плани, над їх втіленням в життя явно доведеться попітніти.

Більшість знаків, щопосилаються зверху зазвичай має кілька тлумачень, але будь-який дискомфорт в районі спини завжди трактується з негативної точки зору.

Конкретна область, в якій з’являється свербіж, може вказувати лише на сферу життєдіяльності, у якій очікуються проблеми. Якщо ви замислюєтеся, до чого горить спина – прикмети дадуть відповідь на це питання в залежності від області, в якій з’являються неприємні відчуття.

Свербіж в області плечей – сигнал про додаткові обов’язки, якими незабаром навантажать вдома або на роботі. Горить без причини поперек – остерігайтеся, можливі раптові біди і катастрофи. Не потрібно робити поправку на вік і стать «страждальця»!

З якої причини свербить між лопатками у хлопця, до чого свербить спина у дівчини – прикмета не розрізняє. Просто прийміть цей факт і приготуйтеся до удару долі…

Спати на спині?

Дуже погана, обіцяє серйозні проблеми прикмета – спати на спині. Правда, вона стосується здебільшого вагітних жінок. Цікаво, що в цьому випадку медики підтримують народні повір’я: при такому положенні майбутньої матусі (особливо на великому терміні) дитина може відчувати дискомфорт.

Бочка дьогтю, ложка меду

Є тільки одна сприятлива прикмета – родимки на спині. Саме їх наявність обіцяє господаря або господині благополуччя і успіх. Володарі родимих плям на лопатках, попереку або крижах можуть не боятися свербіння, тому що він не є сумним ознакою. Саме той випадок, коли одна прикмета повністю врівноважує іншу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code