Сингоніум: прикмети

Красива багаторічна рослина, що радує багатою тропічною зеленню і здатне витися ледь не по всій кімнаті – ось чим приваблює квітникарів сингоніум. У цієї рослини в близькій спорідненості є ліани, які можуть досягати в довжину кілька метрів. Але в народі подібні рослини не шанують. Потрапив у немилість і сингоніум?

Тримати в будинку сингоніум: прикмети і забобони

Для початку розглянемо погані прикмети про квітку і їх тлумачення:

Від чоловіків?

Всі ліани в народі вважаються рослинами, здатними вижити з дому чоловіка. Тому сингоніум не рекомендують заводити ні заміжнім, ні дівчатам на виданні.

Втім, в «мужегоны» давним-давно записані численні кімнатні квіти. Простіше перерахувати, які квіти можна тримати в будинку, де є чоловік, ніж ті, які не можна. А ще простіше – звалити провину за свій трещащий по швах шлюб на наявність в будинку кімнатної рослини.

До смерті – як нейтралізувати?

Довгими витками рослина прокладає своїм власникам дорогу до кладовища.

Таке марновірство стосується не тільки сингоніум, але й інших кольорів, які мають довгими стеблами або гілками. Щоб звернути прикмету назад, рекомендується направити пагони вгору, до неба, а не вниз, до землі. Використовуйте для цього спеціальні арки і підставки.

Негатив в будинку

Листя сингоніум отруюють енергетику приміщення.

Таку думку склалося в східних країнах. Вся справа в тому, що листочки цієї квітки нагадують за формою наконечники стріл. А в будинку, згідно з вченням фен-шуй, не повинно бути гострих кутів взагалі, особливо в такій кількості і різноспрямованих.

До біди

Тримати в будинку сингоніум – до біди.

Можливо, походження прикмети пов’язано з тим, що рослина отруйна. Втім, як і всі рослини сімейства лиановых. Але отруєння або подразнення на шкірі може викликати тільки тісний контакт – потрапляння соку на ранку або в шлунок. Ставте горщик з квіткою високо на шафі або на спеціальній підставці на стіні вище, щоб не дотяглися ні домашнє тварина, ні діти. Інакше біди і справді не минути.

Сингоніум в будинку: хороші прикмети

Хороші прикмети більш об’єктивні, оскільки спираються на реально існуючі та доведені властивості рослини. Наприклад, доведено, що листя сингоніум здатні поглинати з навколишнього середовища випаровування формальдегіду та інших небезпечних газів, яких особливо багато в густонаселених містах.

  1. Квітка повертає хворому здоров’я, а здоровому дарує бадьорість духу.
  2. Сингоніум підвищує розумову працездатність.
  3. Сприяє становленню і зміцненню характеру.
  4. Якщо квітка поставити в спальні, то він позбавить сплячих від поганих снів і безсоння.
  5. Дарувати сингоніум потрібно тільки тим, кому ви щиро бажаєте щастя. Тоді воно неодмінно прийде в будинок цієї людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code