Синиця в будинку: прикмета

Птахи, які звикли жити хоч і не разом з людиною, але в безпосередній близькості від нього, наприклад, горобці, синиці, сороки, ворони нерідко залітають до нього в гості. І, якщо воронам це зробити важко через габаритів, то такі маленькі пташки, як синички або горобці, легко проникають в будь-яку щілину під покрівлею або у відкриту кватирку. Чим обіцяє господарям будинку такий несподіваний візит? Синиця залетіла в будинок – прикмета до добра або до худу?

До чого синиця з’являється в домі?

Людина прикармливал синиць взимку, а ті в подяку все літо виловлювали комах на його городі і в саду. Ну, або не подяку, а просто прижившись там, де не ображають і можуть почастувати чимось смачненьким. Приліт яскравою пташки в будинок вважався благом в будь-який час року.

Прикмети, якщо в хату залетіла пташка синиця, відрізняються в залежності від того, як саме птаха проникла в людське житло.

Залетіла в будинок

Прикмета синиця залетіла в будинок через вікно говорить про те, що його мешканці невдовзі отримають добру звістку.

Можна також зустріти тлумачення, згідно з яким приліт птахів означає швидку смерть кого-то їх мешканців будинку. Однак, в народі таке значення прикмети не підтримують, особливо для такої життєрадісної і яскравою пичуги, як синичка. Швидше, кажуть старі люди, душа когось із померлих родичів вселилася у пташку і прилетіла провідати своїх рідних. І шкоди від такого візиту точно нікому не буде. Звичайно, якщо люди не надумають ловити пташку і намагатиметься заподіяти їй шкоду.

Стукає в вікно

Синиця б’ється у вікно – приготуйтеся до фінансовим негараздам.

Як пташці не вдається дістати мошку, яка потрапила в полон між рамою і склом, так і вам не вдасться схопити прибуток за хвіст. На роботі не дадуть премію, несподівано зламається холодильник, вітром звалить паркан… загалом, варто затягнути пояс тугіше. Щоб у майбутньому синичка завжди відлітала від вас задоволена, а у вашому гаманці не переводилися купюри великого достоїнства, повісьте перед вікном на дроті шматочок сала. Тільки так, щоб його не дістали кішки. Синички будуть прилітати ласувати цим частуванням (яке вони дуже люблять).

Інші прикмети про пташку

Сіла на голову

Синиця сіла на голову або руку людини, залетівши в його житло – явище дуже рідкісне. І дуже позитивне.

Воно обіцяє велику удачу. Щоб не злякати її, тобто успіх, не злякайте і пташку – дочекайтеся, поки вона сама покине сподобався сідало. Якщо ж, літаючи по кімнаті, пташка позначила вашу одяг чи волосся, то вам на голову звалиться несподівана велика прибуток.

На балконі

Синиця залетіла на балкон – прикмета швидкої втрати.

У самої негативної трактуванні це може бути і смерть. Але все залежить від поведінки пташки. Якщо вона прилетіла на секунду і швидко зрозуміла, що на вашому балконі їй робити нічого, то ваша втрата буде несерйозною. Якщо пташка сіла і спокійно сидить, то втрата хоча і буде, ви не сильно засмутити. А ось якщо пичуга б’ється в стіни, вікна, голосно цвірінькає, плескає крильцями і створює багато звуків, то втрата буде відчутною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code