Триколірна кішка в домі

Триколірна кішка завжди вважалася хорошою прикметою. Прямою протилежністю чорній кішці. Більшість народних прикмет сходиться на тому, що триколірний вихованець приносить в дім щастя. Є й інші повір’я, пов’язані з такою кішкою.

Кішка–талісман у вашому будинку

Коріння позитивних прийме варто шукати в кольорах, якими природа наділила трибарвних кішок. Зазвичай основним кольором є білий, на якому в хаотичному порядку розкидані руді і чорні плями. Відповідно:

  • білий колір традиційно вважається символом чистоти;
  • рудий асоціюється із золотом (тобто багатством і процвітанням, а також здоров’ям та усіляким благом);
  • чорний у вигляді окремих плям служить захистом від злих чар і шкідливих духів.

Не дивно, що таких кішок заводять в якості свого роду оберіг і талісман для житла і для всієї родини.

Кількість трибарвних кішок у світі зовсім невелике. Це свого роду генетична мутація, яка передається по материнській лінії. Ось чому щасливців, які змогли завести у себе різнобарвного кота, а не кішку, можна перерахувати по пальцях – таке хоча і зустрічається, але зовсім вже рідко. До того ж, такий кіт буде безплідний, що також пов’язано з генами.

Цікаво, що кішка потрійний забарвлення може народитися в родині абсолютно будь-якої породи, від домашніх мурок до породистих персів.

Триколірні кішки і основні прикмети

Отже, основні прикмети про кішок, що володіють різнобарвною шевелюрою:

  • у будинку, де живе така кішка, людям буде сприяти удача у всіх справах;
  • у господарів такого вихованця налагодиться особисте життя (незаміжні знайдуть партнера, одружені – перестануть сваритися і заживуть душа в душу);
  • можуть з’явитися додаткові джерела доходу або заробітку;
  • господарям не страшні вроки і псування, погані помысли заздрісників і недоброзичливців.

Пустити в новий будинок кішку вважається доброю прикметою, а якщо це буде триколірна кицька, то вона ще приверне в будинок достаток і добробут.

Додаткову корисну для себе інформацію господарі таких тварин можуть отримати, спостерігаючи за їх поведінкою. Так, якщо їх вихованку дряпає ваш поріг, причому робить це з особливою жорстокістю незважаючи на наявність в арсеналі її іграшок спеціальних підставок для заточування кігтиків, то тим самим вона попереджає вас про великих фінансових ризиків. Якщо ви задумали зробити велику покупку, позичити в борг чималу суму грошей або ще кудись подіти ваші кровно зароблені, краще на якийсь час відмовитися від цієї ідеї.

Чорний кошеня, який народився у триколірної кішки, вважається більш цінним талісманом. Його неодмінно варто залишити собі. Тоді він забезпечить своїм господарям здорове і довге життя, позбавить від ворогів, злих чар і інших напастей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code