Цікаві факти про ніндзя

Цікаві факти про ніндзя

Цікаві факти про ніндзя – це чудова можливість дізнатися більше про японських воїнів. Ніндзя були відомі не тільки як чудові бійці, але і як шпигуни, яким вдавалося отримувати цінну інформацію для своїх господарів. Крім цього їх використовували в якості найманих убивць або кажучи сучасних мовою – як кілерів.

Отже, перед вами найцікавіші факти про ніндзя.

17 цікавих фактів про ніндзя

 1. Ніндзя – японський розвідник-диверсант, шпигун, вивідач і найманий вбивця в епоху Середньовіччя.
 2. У перекладі з японської слово «ніндзя» означає – «той, хто ховається».
 3. З раннього дитинства майбутніх ніндзя навчали основам ніндзюцу – комплексної дисципліни, що включає в себе мистецтво шпигунства, методику диверсійної роботи в тилу противника, елементи виживання і багато іншого.
 4. Згідно з однією з версій засновником ніндзюцу були китайський воїн і японський самурай (див. цікаві факти про самураїв).
 5. Перші ніндзя з’явилися приблизно в 12 столітті.
 6. Чи знаєте ви, що ніндзя були не тільки чоловіки, але і жінки?
 7. До наших днів збереглося чимало документів, у яких йдеться про те, що ніндзя часто вдавалися до різноманітних отрут, користуючись ними навіть частіше, ніж зброєю.
 8. Стати ніндзя могла людина з будь-якого стану, незалежно від його матеріального стану і положення в суспільстві.
 9. Ніндзя був зобов’язаний вміти добувати необхідну інформацію, використовувати будь-які предмети в якості зброї, оборонятися від будь-якої зброї, а також раптово з’являтися і непомітно ховатися.
 10. Цікавий факт, що ніндзя також навчався театральному мистецтву. Це допомагало йому природним у розмовах з людьми при виконанні завдань.
 11. Воїн повинен був знати місцеву медицину, вміти лікуватися травами і володіти голковколюванням.
 12. Ніндзя винайшли прообраз сучасних водних лиж, надівши які їм вдавалося досить швидко пересуватися по воді. «Лижі» представляли собою невеликі бамбукові плоти, які надягали на ноги.
 13. Те, що ніндзя нібито носили чорний одяг є міфом. Насправді, вони вважали за краще одягатися в темно-сірі або коричневі костюми, оскільки такі кольори сприяли кращого маскування в нічний час доби.
 14. Техніка ведення бою ніндзя заснована на джиу-джитсу, оскільки вона дозволяла ефективно боротися з противником в обмеженому просторі. Так як сутички нерідко відбувалися в приміщеннях, воїни віддавали перевагу короткі клинки довгим.
 15. А ось ще один цікавих факт. Виявляється, ніндзя досить часто вдавалися до вибухівки, отруйних газів та інших способів для усунення мети.
 16. Ніндзя вміли довго перебувати під водою, дихаючи через соломинку, мастерки лазити по скелях, мали тренований слух і зорову пам’ять, краще бачили у темряві, володіли тонким нюхом і іншими здібностями.
 17. У спорядження ніндзя входили 6 обов’язкових предметів: плетений капелюх, «кішка» – подвійний або потрійний залізний гак з мотузкою, грифель, медикаменти, ємність для перенесення тліючих вугіль і рушник.

Це були найцікавіші факти про ніндзя. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею в соцмережах і підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code