Валіза — прикмети до подорожі і не тільки

Зазвичай свербіж в ногах (ступнях) натякає людині, що пора діставати з комори валіза — прикмети пов’язують такі «специфічні» відчуття з далекою дорогою. Але буває, що все відбувається навпаки: головний супутник мандрівника також здатний передбачати майбутнє. Треба уважно придивлятися до знаків долі, і тоді успіх гарантовано не пройде повз!

Про що розповість «чемоданний настрій»?

Чужий, порожній

Людям не радять вирушати в дорогу з чужим валізою. Це не віщує катастрофу глобального масштабу, але дрібні неприємності і зіпсоване настрій цілком вірогідні.

Також не треба забувати, що річ викликає цілком стійкі асоціації з процесом накопичення, складування:

  1. У перервах між подорожами не рекомендується тримати на антресолях пусті валізи — прикмета обіцяє власникові незапланованими витратами і фінансовими втратами.
  2. Обов’язково слід чимось заповнити ці «сховища» (хоча б несезонного одягом або дитячими іграшками).

Пошарпаний

Поїхати у відпустку з відверто пошарпаним саквояжем — рішення не з кращих. І справа тут не в естетиці. Зневажливе ставлення до власного майна здатне образити удачу, змусити її відвернутися від вас. Навіть саму стареньку, повидавшую види річ необхідно перед дорогою привести в порядок: помити, полагодити, закамуфлювати очевидні пошкодження.

Прийшов у непридатність

Іноді багажні сумки приходять в непридатність прямо посеред вояжу. Зазвичай це служить попередженням — наприклад, про ймовірне зазіхання зловмисників на ваше добро. Треба б підвищити пильність!

Зламалася ручка

Осібно стоїть прикмета про те, до чого ламається ручка від валізи. Це дуже серйозний сигнал. Доля намагається підказати, що попереду чекає якесь ризиковане підприємство. Найкраще заново упакувати багаж в іншу тару. А заодно — замислитися про власні плани на найближче майбутнє або взагалі скасувати поїздку.

Прикмети про валізу — в сновидіннях і в реальності

Чи можна дарувати?

Якісна річ з модним дизайном — стильний (і не самий дешевий!) подарунок для любителя подорожей. Але слід пам’ятати, що пусті валізи дарувати не можна. Такі дії здатні призвести до несподіваного результату. Як варіант: у нового власника почнуться матеріальні проблеми, застопориться кар’єра, з’являться труднощі в сімейному житті. Щоб нічого подібного не відбулося, валізу необхідно покласти яку-небудь корисну дрібниця (зразок нового шарфика, хустки, милого сувеніра) або просто пару монет.

У сні

Подорож примарилось у сні? Згадайте, як виглядав ваш чемодан. Кому він належав? Якщо в нічних видіннях довелося користуватися чужою річчю, наяву можуть підстерігати проблеми, з якими не впоратися власними силами, без підтримки ззовні. Не соромтеся просити поради і не відштовхуйте руку допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code