Вколоти палець: прикмети

У сучасної жінки шансів вколоти палець голкою ненабагато більше, ніж вколоти його рибною кісткою, шипом від троянди або медичним шприцом. Але бували часи, коли за вишиванням дівчата на виданні проводили більшу частину світлового дня. Адже потрібно було і придане собі пошити, і вінчальну сукню прикрасити, і подарунки майбутньому чоловікові заготовити. Заміжні жінки також проводили за прядінням, в’язанням і шиттям довгі вечори, особливо в холодний період року, коли на вулиці темніло рано. Ось тоді і склалося більшість ухвалить про уколотый палець.

Прикмета вколоти палець – значення наяву

Є кілька трактувань цієї прикмети.

Якщо голка боляче вколола дівчину, яка вишивала одяг для іншої людини, то така подія обіцяло їй похвалу. Причому, чим болючіше був укол, тим краща похвала очікувала юну майстриню.

Великий

Вколоти великий палець до крові для дівчини на виданні обіцяло швидким приїздом сватів і успішним заміжжям. Для заміжньої жінки така подія означало клопоти, що вимагають великих витрат сил та енергії і не гарантують позитивного результату.

Якщо голка заподіяла біль нареченій, у якої вже був наречений, значить, у цей момент він думав про неї.

Вказівний

Вколоти вказівний палець – до проблем, які торкнуться всю сім’ю або близької людини. Рекомендувалося негайно зв’язатися з рідними та близькими родичами та дізнатися, чи не сталося у них чогось поганого.

Середній

Голка, що встромилася в середній палець, попереджала про майстриню направленому на неї недобрий погляд, плітки і пересудах.

Перед Різдвом і Новим роком

Особливе значення всім подіям, пов’язаним з рукоділлям, приділяли перед Різдвом і Новим роком. Це час традиційно використовувалося для ворожіння, тому і сідали вишивати з однією метою – подивитися, чи буде плутатися голка, яким вийде шов, не вколеться чи швачка. Останнє означало, що її суджений вже близько – вона познайомиться з ним в наступному році, а може, навіть встигне вийти заміж до кінця року.

В день весілля не рекомендувалося нареченій шити взагалі, щоб ненароком не вколотися – це вважалося поганою прикметою для сімейного життя.

Сон вколоти палець – до чого сниться?

Вколотися голкою уві сні або зламати її – погана прикмета, яка попереджає про неприємності в реальному житті.

Якщо ви чітко бачите уві сні кров, значить, це якось пов’язано з вашими близькими родичами. Але якщо болі при цьому ви не відчуваєте, значить, їх нещастя вас не сильно взволнуют.

Колоти когось голкою у сні – намагатися вирішити проблему, яка нині існує у вашому житті, неадекватними способами. Сон говорить про те, що вам необхідно змінити стратегію і план дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code