Волоський горіх — прикмети з глибокої давнини

Горіх володіє особливою силою. З його кори або деревини здавна роблять обереги, які захищають від блискавки, з плодів — грошові талісмани, а молодятам підносять в дар, щоб потомство було здоровим. Якщо в якийсь рік рясно вродив горіх — прикмети обіцяють, що і діточок буде особливо багато. А щоб всяка нечисть не пошкодила безневинним дітям, над їх колискою періодично махають горіховими гілочками — відганяють злих духів.

Волоські горіхи — прикмети з містикою і без

На Русі саме ця назва з’явилася завдяки грецьким купцям, які багато століть тому завезли на чужину плоди своєї рідної землі. У південних областях нашої країни дерево відмінно прижилася, а навколо нього сплелась ціла мережа прикмет і ознак.

Посилення магічних здібностей

Особливо корисно таке рослина буде тим, хто вірить у наявність у себе магічних здібностей і мріє їх розвинути. В цьому випадку треба посадити дерево волоський горіх — прикмети обіцяють його власнику успіх у придбанні сакральних знань.

Трохи негативу

Зустрічаються і негативні ознаки. Дорослий, розкидистий, могутній горіх у дворі прикмети пов’язують з можливою смертю. Практика показує, що це марновірство цілком обґрунтована, хоча загибель зазвичай не загрожує людям. Страждають інші рослини, в тому числі — дуже важливі і потрібні.

Горіх — великий «ревнивець», його коренева система захоплює величезні ділянки грунту.

Поки молоде деревце, ця особливість не дуже помітна, але згодом господарям садиби доведеться переконатися, що поблизу від горіха практично нічого не росте.

Для розумової праці

Форма ядерця волоського горіха з його химерними звивинами дуже нагадує зображення людського мозку. Зрозуміло, що на цю схожість наші пращури звернули увагу. І стали говорити, що любителі таких плодів володіють особливою мудрістю. Для студентів і людей розумової праці може бути особливо корисний волоський горіх — народні прикмети обіцяють їм успіхи в навчанні, осягненні всього нового.

Горіхові ворожіння

Особливе місце у віруваннях людей займають горіхові ворожіння. Наприклад, на вдалий союз між чоловіком і жінкою. Щоб отримати відповідь Вищих сил, досить просто розколоти шкаралупу:

  1. Якщо після удару вона розділилася точно порівну — шлюб вийде довгим і гармонійним.
  2. Розлетілася на дрібні осколки — для досягнення згоди і спокою доведеться дуже сильно потрудитися.

Розсипати – до чого?

Цікава і багатозначна прикмета — розсипати горіхи. З чиєї вини це сталося? Якщо людині випадково дістався пакет з непоміченою вчасно дірою, «орехопад» віщує неждану прибуток. Мішок спочатку був цілий, але господар сам його порвав — фінанси почнуть стрімко витікати. Розкотилися горіхи у незаміжньої дівчини — слід чекати приємних знайомств, а якщо пощастить, то і швидкої весілля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code